Wybierz ligę
Logowanie
Rejestracja
Home
O lidze
Tabela
Liga TV
Terminarz
Transfery
Boiska
Nagrody
Galeria
Aktualności
Orlik Rządz
Grudziądz, ul. Konstytucji 3 Maja, tel.:
Terminarz spotkań na boisku
Mecze rozegrane
Mecz
Wynik
Data
Relacja
Oranje
vs
AlePalmy.pl
4:7
2017-11-08 18:00
Zobacz
Lemigo
vs
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
5:6
2017-11-08 17:00
Zobacz
SKODA BS AUTO
vs
Rossmann
16:3
2017-11-05 19:00
Zobacz
Team Spirit MSU
vs
Lemigo
6:1
2017-11-05 18:00
Zobacz
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
vs
Olimpia Drzycim
2:14
2017-11-05 17:00
Zobacz
SKODA BS AUTO
vs
Polonia Grudziądz
3:0
2017-10-29 18:00
Zobacz
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
vs
SKODA BS AUTO
4:6
2017-10-29 18:00
Zobacz
Oranje
vs
Venture Industries
2:5
2017-10-29 17:00
Zobacz
Żubry
vs
Team Spirit MSU
2:7
2017-10-29 16:00
Zobacz
4FUN
vs
Rossmann
6:9
2017-10-25 20:00
Zobacz
Lemigo
vs
AlePalmy.pl
4:9
2017-10-25 19:00
Zobacz
Team Spirit MSU
vs
Olimpia Drzycim
2:12
2017-10-22 18:00
Zobacz
Oranje
vs
4FUN
1:4
2017-10-18 20:00
Zobacz
Lemigo
vs
Venture Industries
6:5
2017-10-18 19:00
Zobacz
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
vs
AlePalmy.pl
6:2
2017-10-18 18:00
Zobacz
Polonia Grudziądz
vs
Olimpia Drzycim
0:3
2017-10-18 17:00
Zobacz
Team Spirit MSU
vs
Rossmann
3:6
2017-10-15 19:00
Zobacz
SKODA BS AUTO
vs
Oranje
13:2
2017-10-15 18:00
Zobacz
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
vs
Venture Industries
4:3
2017-10-15 17:00
Zobacz
Żubry
vs
Polonia Grudziądz
3:0
2017-10-15 16:00
Zobacz
Lemigo
vs
4FUN
1:7
2017-10-11 20:00
Zobacz
AlePalmy.pl
vs
Olimpia Drzycim
5:11
2017-10-11 19:00
Zobacz
Team Spirit MSU
vs
Polonia Grudziądz
3:0
2017-10-11 18:00
Zobacz
Oranje
vs
Lemigo
7:4
2017-10-08 16:40
Zobacz
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
vs
4FUN
5:2
2017-10-04 20:00
Zobacz
Lemigo
vs
SKODA BS AUTO
2:7
2017-10-04 19:00
Zobacz
AlePalmy.pl
vs
Venture Industries
2:3
2017-10-04 18:00
Zobacz
Żubry
vs
Oranje
7:1
2017-10-04 17:00
Zobacz
AlePalmy.pl
vs
4FUN
8:3
2017-10-01 19:00
Zobacz
Polonia Grudziądz
vs
Rossmann
0:3
2017-10-01 18:00
Zobacz
Strony:
Pierwsza
Poprzednia
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
Następna
Ostatnia
\
Olimpia Orlik
Grudziądz
Olimpia Orzeł
Grudziądz
Orlik Forteczna
Grudziądz
Orlik Mniszek
Grudziądz
Orlik Rządz
Grudziądz
Partnerzy
Patronat medialny
Wybierz województwo i miasto
Pomoc
Dodaj ligę
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
mazowieckie
małopolskie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
łódzkie
Bydgoszcz
FIFA
Futsal Cup
Grudziądz
Świecie
Ełk
Ostróda
Finały
Junior
Turnieje
Warszawa
Futsal Kobylnica
Kobylnica
Słupsk
Trójmiasto
Trójmiasto
Koszalin
Legnica
Lublin
Świdnik
Nowy Targ
Tarnów
Piła
Rzeszów
Sosnowiec
Łódź
Łomża
Bydgoszcz
FIFA
Futsal Cup
Grudziądz
Świecie
Ełk
Ostróda
Finały
Junior
Turnieje
Warszawa
Futsal Kobylnica
Kobylnica
Słupsk
Trójmiasto
Trójmiasto
Koszalin
Legnica
Lublin
Świdnik
Nowy Targ
Tarnów
Piła
Rzeszów
Sosnowiec
Łódź
Łomża