23 PAź 2017

9 kolejka z niespodzianką

Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego-Studio Łazienek i Kamienia Czarni  2-6(0-2)

Studio pokazało ,że poprzedni sezon był wypadkiem przy pracy dopisując sobie kolejne 3pkt w ligowej tabeli.Ekipa Darka wygrała pewnie i zasłuzenie w meczu 9 kolejki .Centrum przyzwyczaiło Nas juz do tego ,że odpalają dopiero w rundzie rewanzowej i miejmy nadzieje ze tym razem również tak bedzie.Studio po tym meczu awansowało na 3 pozycje w tabeli lecz najwieksi w lidze dopiero przed Nimi.W środe na Rządzu spotkaja sie z liderem rozgrywek a 4 dni pózniej z aktualnym mistrzem i te mecze pokażą siłę jaką prezentuje team Darka Jabłońskiego.

Centrum:Krohn ,Hennig

Studio:Kopczyńskix2,Kawalerski,Jabłoński M,Zakrzewski,Rykowski

Najlepsza 3 meczu

Zakrzewski-3pkt

Rykowski-2pkt

Krohn-1pkt

Olimpia Drzycim-Pilkarska Młodziez 12-2 (2-0)

Wszyscy ostrzyli sobie zęby na ten mecz wiedząc ,że ekipa młodych gra szybko i zdecydowanie i może postawić sie liderowi.Przed pierwszym gwizdkiem sędziego kpt Piłkarskiej podjął decyzje ze 2 zrzeszonych zagra w polu nie wpisując do protokołu bramkarza co było najwiekszym błedem tego wieczoru.Lider skrzętnie wykorzystał ta sytuacje strzelając kilka kuriozalnych bramek. Po dłuzszej przerwie spowodowanej grozną kontuzją do bramki Olimpii wrócił Zadrużyński i pokazał ze przerwa dobrze mu zrobiła broniąc w 1 połowie 3 pojedynki sam na sam z napastnikami Młodziezy.W drugiej połowie pełna kontrola i dominacja aktualnego lidera i zasłużone 3pkt pojechały do Drzycimia zespołu, ktory na ta chwile nie przegral żadnego meczu w lidze.

Lemigo -Venture Industries 6-5(4-2)

Spotkanie ,które przyniosło nam małą niespodzianke w 9 kolejce.Skazani na porażke zawodnicy Jakuba postarali sie o nie lada wyczyn pokonując 3 drużyne zeszłego sezonu po fantastycznym meczu obfitującym w wiele sytuacji podbramkowych po obu stronach boiska.Venture przespało 1 połowe i początek drugiej przegrywając 5-2,i dodatkowo tracąc golkipera który nabawił sie kontuzji w zderzeniu z przeciwnikiem,co się okazało było zapalnikiem do lepszej gry zawodników sławka.W przeciagu 11 minut wynik na tablicy z 5-2 zmienił sie na 5-5 i do końca meczu zostały 3 minuty.Oba zespoły grały o pełna pule i tu najsprytniejszy okazał sie Sebastian Krause (były zawodnik Venture),który zapewnił swojej ekipe 3pkt na 30s przed końcem meczu.Zespół Sławka nie może uznać tej rundy za udaną przegrywając już wiecej meczy niż przez cały poprzedni sezon.

Lemigo:Chojnackix2,Rolewiczx3,Krause S

Venture:Betkerx4,Kwaśniewski

Betker-3pkt

Rolewicz-2pkt

Brodowski-1pkt

Oranje-4FUN 1-4 (0-1)

Mecz niewykorzystanych sytuacji z obu stron .Obydwa zespoły stworzyły ładne widowisko dla zgromadzonych kibiców.O  zwycięstwie 4FUN w dużej mierze zadecydowała skuteczność a raczej jej brak po stronie Oranje,którzy w sytuacjach 3na 1 nie potrafili strzelić bramki.Zespół Jarka dopisuje kolejne 3 pkt do swojego dorobku i po słabym początku zaczyna sie piąć w góre tabeli.

Oranje:Wojewódka

4FUN:Bugajski,Muras,Warduliński,Guttmann