20 MAR 2018

13 kolejka częściowo rozegrana

Żubry-4FUN 2-3(1-1)

Meczod pierwszej do ostatniej minuty był emocjonujący,zespoły postawiły na ofensywny futbol stwarzając wiele sytuacji bramkowych. W wiekszości przypadków zawodziła skuteczność lub dobrze dysponowani tego dnia bramkarze nie dali się pokonać . Do przerwy mamy sprawiedliwy wynik 1-1.W drugiej połowie gra wyglądała identycznie i na prowadzenie wyszli gospodarze po ładnej akcji i strzale Szymańskiego.Decydująca dla losów spotkania okazała sie 46minuta kiedy to druga zółtą a zarazem czerwoną kartke otrzymał zawodnik gospodarzy Dawid Soroka.W 47 minucie Markowicz strzałem z "pika"doprowadza do wyrównania a w 50 minucie bramke na wagę 3 punktów dla 4FUN zdobywa Bugajski sprawiając radość swoim kolegą z druzyny jak również kibicom.W meczu na remis wygrywa jednak ekipa Jarka i dopisuje sobie wazne3 pkt w ligowej tabeli.

Zubry: Szymański Mx2

4FUN: Warduliński,Bugajski,Markowicz

Najlepsza 3 meczu

Szymański M-3pkt

Bugajski-2pkt

Śliwiński-1pkt

Rossmann-Studio Łazienek i Kamienia 5-11(3-4)

Mecz zespołów walczących o podium w tym sezonie zapowiadał sie elektryzująco w te niedzielne zimne popołudnie.Jednak obie ekipy nie zagrały na jakimś wysokim poziomie i widać jeszcze ze sen zimowy wtych ekipach dopiero mija.Pierwsza połowa na korzyść studia w stosunku 4-3.W drugiej połowie gra wyglądała bardzo słabo i dopiero od 40 minuty Studio pokazało troche tej gry do której nas przyzwyczaili i ostatecznie zwycięzyli 11-5.Zespół Radka po 2 kolejkach zgromadził 0 pkt i szansa na podium oddala sie z meczu na mecz tymbardziej ze ulegli ekipie Studia a w drugim meczu tego dnia Piłkarska równiez zgarnęła 3 pkt.

Rossmann: Stopiński,Kłosowski,Robaczewski,Herlikiewicz,Kłysko

Studio:Jabłoński D x5,Górecki x3,Eischberger,Wiśniewski A

Jabłoński D-3pkt

Górecki-2pkt

Zakrzewski-1pkt

Piłkarska Młodzież- Venture Industries 9-5

Kolejny raz podopieczni Kamila pokazali ze trzeba sie z Nimi liczyc w koncowym rozrachunku. Wynik nawet przez chwile nie byl zagrozony zdecydowanie lepszym zespolem była Młodzież Kamila. Zasluzone 3 pkt i juz w 2 meczu z rzedu Kruszewski wyrósł na gwiazde swojego zespołu i zaczynamy odnosic wrazenie ze bez niego w skladzie bedzie duzo trudniej o punkty.

Piłkarska:Kruszewski x2,Nowacki x2,Kurzynski,Klarkowski,Rosinski

Venrure:Robaczewski,Klysko,Klosowski,Stopinski,Herlikiewicz