12 WRZ 2016

Rozwiązał się worek z bramkami w 2 kolejce

Oranje - Venture Industries  4-6
 Mecz wyrównany , oba zespoły dzielnie walczyły , lecz zimna krew do konca zachował zawodnik Venture Maciej Brodowski , ktory sam strzelił 5 bramek dla druzyny i został zawodnikiem meczu .

Bramki

Oranje: Obodzińskix2, Szczygieł,Wrzeszczyński

Venture: Brodowskix5, Kulaszewski

MVP: Brodowski

Vischer Caravelle - Czarni Grudziadz 4-10
 Kontrole nad meczem od poczatku przejeła druzyna Czarnych koszul  , wygrywajac pierwsza połowe 3-0 . Druga połowa nie uległa zmian , dalej mecz pod dyktando Czarnych  efektem wysoka wygrana 10-4.

Bramki

Vischer: Ciesielski ,Oliński

Czarni:Kopczyńskix4 , Rykowskix2 , Jabłonski M , Kawalerski , Filipek M. x2

MVP:Kopczyński

Rossman - Skoda BS Auto 3-7
 Pierwszą połowe faforyci wygrywali tylko jedna bramka ,a blisko sensacji była druzyna Rossmana. Motywacyjna rozmowa w przerwie i Mistrz wyszedł na bosiko i pokazał , że pierwsza połowa to wypadek przy pracy

Bramki

Rossman; Chmielewski , Gorczowski , Urbaniak

Skoda BS ; Majkax3 , Górski , Chojnowskix2 , Studzinski

MVP:MAJKA

Olimpia Drzycim - Lemigo  21 : 1 ( 10: 1)

Bardzo szybko strzelona bramka przez Olimpie i natychmiastowa odpowiedź rywali to na tyle emocji w tym meczu.Dalsza czesc spotkania Olimpia prowadziła pod swoje dyktando co pokazuje wynik meczu.

Bramki

Olimpia: Wydef x2,Kruszczyński x 2, Janus x8, Kobylarz x5, Mickiewicz x 4

Lemigo: Rutyna

MVP: Janus

CPDiPR - Gresta Espack Świecie  10 : 5  (4:4)

Początek meczu należał druzyny Centrum ktora prowadziła na 10 min przed  końcem spotkania juz 4:1.Drużyna Gresty włączyłą drugi bieg i schodzac na przerwe mielismy remis 4:4. Druga połowa to juz skondensowane ataki druzyny CPDIPR ktorej zawodnicy wykorzystali fakt ze druzyna Gresty nie miała nikogo na zmiane i nie wytrzymała narzuconego tempa gry.

Bramki

CPDIPR : Klimek x6, Borowski x4

Gresta: Waśkowski x3, Danielewicz ,Brachucki

MVP: Klimek

Jeronimo Martins - Studio Łazienek i Kamienia  2 :5 (2:0)

Można smiało powiedzieć ze hit kolejki nie zawiódl. Pierwsza połowa spotkania z małym wskazaniem na druzyne Michała ktora to z wiekszym spokojem potrafiła wykorzystać swoje sytuacje pod bramka rywala i wygrywała 2:0. W drugiej połowie mecz nam sie rozkrecił, liczne akcje pod obiema bramkami i niestety znow duzo nerwowości na boisku. Zespoł Sebastiana nie miał nic do stracenia i wrzucił drugi bieg co poskutkowało szybkim remisem. Studio Łazienek nie zwalniało tempa gry a drużyna Jeronimo opadła z sił przez co zawodnicy nie zawsze cofali sie za kontra co skrupulatnie wykorzystali przeciwnicy.