19 WRZ 2016

3 kolejka

Venture Industries - Skoda BS Auto  0 - 7 (0-4)

Mecz bez wiekszych emocji Skoda od poczatku do konca kontrolowała sytuacje na boisku i wyszła na zero z tylu.

Bramki

Skoda: Chojnowski ,Górski ,Holewski ,Cywka x2, Majka x2

MVP: Cywka

CPDiPR - Oranje  7 - 4 (5:1)

Pierwsza połowa spotkania zdecydowanie pod dyktando druzyny Macieja ktora niepodzielnie panowała na boisku.W drugiej odsłonie druzyna Oranje obudziła sie i grała o niebo lepiej niz w pierwszej polowie  co poskutkowało tym ze druzyna Pawła wygrała druga połowe stosunkiem 3 - 2.

Bramki

CPDiPR: Klimek x4, Frencel x3

Oranje: Zaremba, Magalski, Bartoś x2

MVP: Klimek

Jeronimo Martins - Gresta Espack  5 - 5 (3-3)

Bardzo dobra gra Jeronimo w ataku, lecz duza niefrasobliwość w obronie - tak w skrócie mozna opisac pierwszą polowe.W drugiej polowie druzyna Michała miala wiele 100 procentowych sytuacji pod bramka rywala ,czego niestety nie zamieniali na bramki.Druzyna Gresty liczyła na szybka kontre i sie udalo.Doslownie na minute przed zakonczeniem meczu świetna akcja popisal sie duet Kolmajer,Sułkowski ktory prezentował sie bardzo solidnie w tym meczu i mamy remis.

Bramki

Jeronimo: Daniel Gmiński, Olszewski x4, Damian Gmiński - samobójczy

Gresta: Kolmajer x2, Sułkowski x2

MVP: Kolmajer

Studio Łazienek i Kamienia- Olimpia Drzycim 2-4  (1-4)

Mecz kolejki zapowiadał sie wysmienicie . Po obu stronach wielu zawodników grających w róznych ligach zapowiadało dobry futbol.Mecz otwiera sie w 2 minucie za sprawą bramkostrzelnego Janusa ,ktory do przerwy dorzucił jeszcze 2 bramki i jedną Loduchowski a po stronie Studia Szymański i na tyle tylko pozwoliła druzyna Olimpi w której gre obronna trzymał Sobolewski. Po przerwie zespół Sebastiana chciał odrabiać straty lecz nie miał za bardzo pomysłu na rozgrywanie akcji pod bramka Drzycimia . Po twardej ale nie porywającej 2 połowie zasłużenie wygrywa Olimpia Drzycim cały mecz 4-2 wskakując na 2 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 18pkt.

Studio:Szymański,Waszak

Olimpia:Janusx3,Loduchowski

MVP: Jarosław Sobolewski