30 WRZ 2016

5 KOLEJKA. PODSUMOWANIE

Lemigo Grudziądz - Czarni Grudziądz  2 - 15 (1-6)

Poczatek meczu wskazywał na małą sensacje ze wzgledu na twarda oraz ofensywna gre obu druzyn. Po niespełna 5 minutach gry mielismy wynik 1:1.Chociaz na przerwe Czarni schodzili z dosc spora przewaga przy wyniku 6:1 to z gry az takiej przewagi nie bylo widac.Druga polowa spotkania to juz zmasowane ataki Czarnych i strasznie nieszczelna obrona Lemigo.Druzyna Jakuba niestety po raz kolejny w drugiej polowie odpuszcza mecz i mamy wynik 15:2.

Bramki

Czarni : M. Filipek, P. Filipek x2 , D.Jabłoński x2, M. Jabłoński x2,  Kopczyński x4, Rykowski x4

Lemigo : Rutyna x2

MVP : Kopczyński

Oranje - Jeronimo Martins Grudziądz  4 - 11 (0-4)

Faworyt nie zawiódł. Od poczatku spotkania to druzyna Michała narzucila swoj styl gry i kontrolowala sytuacje na boisku, dzieki czemu mielismy wynik do przerwy 4:0. W drugiej czesci spotkania Jeronimo dolozylo 3 bramki i w tym momencie wiatru w zagle dostala druzyna Pawla. Oranje szybko strzelilo 4 bramki i mielismy wynik 7:4. Druzynie Michala zrobilo sie gorąco i w tym momencie wrzucili drugi bieg dokladajac jeszcze 4 bramki.

Bramki

Oranje: Bartoś x3, Damazyn

Jeronimo: Guttmann, Leiss x2, Strzelczyk x3, Olszewski x5

MVP: Olszewski

Venture Industries - CPDIPR 3 - 5 (2:1)

Zdecydowanie najlepszy mecz tego dnia. Walka z obu stron, nieustepliwość oraz bramki czyli wszystko co kochamy w pilce noznej. Druzyna Slawka przystapila do meczu bez zmian oraz swoich najlepszych strzelcow lecz dosc nieoczekiwanie wygrała pierwsza polowe 2:1 bez zaslugi swoich liderow ktorzy pojawili sie pod koniec 1ej odsłony. Wszystko wskazywało na to ze Venture po raz kolejny sprawi nam niespodzianke ale druzyna Macieja nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W drugiej polowie druzyna Sławka postawiła na defensywna gre z kontry i to nie byl dobry wybor. Centrum sie rozkreciło i skutecznie punktowało pod bramka rywala po czym mielismy wynik 4:3 na ich przewage. Mecz nabrał jeszcze wiekszych rumiencow i obie druzyny postawily na ofensywe,lecz kuriozalny bląd bramkarza Venture w koncowce odebral im szanse chociazby na remis.

Bramki

Venture: Świerczyński, Rytkowski, Brodowski

CPDIPR: Klimek x2, Kulkowski, Borowski x2

MVP: Klimek

Skoda BS  Auto - Studio Łazienek i Kamienia  7 - 4 (5-0)

Szlagierowe spotkanie napewno nie zawiodło i emocji było co nie miara. Dwie najlepsze druzyny poprzedniego sezonu stawiły sie na mecz w swoich najmocniejszych skladach. Ku zaskoczeniu wielu kibiców pierwsza połowa spotkania zdecydowanie dla druzyny Mariusza ktora była o wiele lepiej zorganizowane w ofensywie. Studio grało twarda piłke i nie odpuszczało lecz brakowało chłodnej glowy i ostatniego podania pod bramka rywali. W drugiej odsłonie druzyna Sebastiana rzuciła wszystko na jedna karte i zaczela grac bardziej ofensywnie co poskutkowalo kilkoma strzelonymi bramkami i wygrana druga polowa w stosunku 4:2.Niestety w meczu nie zabraklo rownież brzydkich zagran z obu stron czego ciezko uniknac w tak waznych meczach o stawke.

Bramki

Skoda: Nowaczek, Górski x3, Dreszler x2, Majka

Studio: Zakrzewski, Reise, Krohn x2

MVP: Dreszler

Oranje - Lemigo  3 - 6 (2-5)

Dwie drużyny z zerowym bilansem punktowym przystapiły do rywalizacji o pierwsze punkty w lidze. Druzyna Oranje zaczela mecz nieco bojaźliwie co szybko wykorzystała druzyna Jakuba od poczatku spotkania prowadzac natarcie na bramke rywala. Druga połowa zdecydowanie słabsza z obu stron, mało sytuacji podbramkowych oraz zdecydowanie slabsze tempo gry co przynioslo zaledwie po jednym trafieniu dla kazdej ze stron.