14 PAź 2016

7 kolejka wystartowała

Studio  Łazienek i Kamienia - Centrum Pomocy Dziecku  8 - 2 (3-2)

Od tego meczu rozpoczeliśmy 7 kolejke. Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Studio łazienek starało się grać ofensywnie i przycisnać rywala a druzyna Macieja twardo grając w obronie kontrowała rywala. Druga połowa to wyraźna dominacja jednej drużyny. Ekipa Sebastiana pewnie wygrywa i dokłada kolejny komplet punktów.

Bramki

Studio: Hennig x2, Kuska, Krohn x3, Szymański x3

CPDiPR: Borowski, Panter

MVP: Krohn

Venture Industries - Rossmann  4 - 6 (2-3)

Bardzo ciekawy mecz. Akcje podbramkowe z jednej jak i z drugiej strony boiska. W tym meczu od samego poczatku widać było że walka toczyć sie bedzie do samego końca o kazdy metr boiska i tak też było. Po 10 min drugiej połowy kontuzji doznał bramkarz drużyny Sławka co skrupulatnie wykorzystała drużyna Radka i to jego drużyna inkasuje 3 pkt.

Bramki

Venture: Niespodziewański, Brodowski x3

Rossmann: Chmielewski, Mączkowski x2, Urbaniak ,Herlikiewicz, Gołkowski

MVP: Mączkowski

Oranje-Gresta-Espack  3-4

Mecz zespołów ,które nie wygrały jeszcze  w lidze zapowiadał się emocjonująco.

Pierwsza połowa była rozgrywana w szybkim tempie ,kilka składnych akcji z obu stron zaowocowało 2 bramkami po jednej dla każdej z drużyn.Po przerwie mecz się otworzył wiele sytuacji z obu stron ,wiele dobrych interwencji golkiperów oraz więcej bramek niz w 1 połowie. W meczu do ostatniej minuty wynik był otwarty i każda z ekip mogła zgarnąć 3pkt.Bardziej doświadczoną ekipą okazała sie Gresta i to ona przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę wygrywając 4-3.

Oranje: Wojewódka K x2, Wojewódka P

Gresta: Waśkowskix3,Kardas

MVP: Adam Kardas

Lemigo-Vischer Caravelle 13-1

Mecz o ,którym można napisać tylko że się odbył.Zdecydowana przewaga zespołu Jakuba ,który aplikuje przeciwnikom 13 bramek tracąc tylko 1.

Widać że zespół Lemigo jest na fali wznoszącej a drużyna Sławka w ostatnich meczach grała ladny futbol czego nie pokazała w 7 kolejce, i ich notowania strasznie spadaja w lidze

Lemigo: Chojnackix4,Krause Sx3,Rutynax2,Czaczkowskix2,Rumiński,Krause R

Visscher: Bączkowski

MVP: Czaczkowski Paweł

Skoda BS Auto-Olimpia Drzycim 8-4

Mecz lidera z viceliderem nie przyniósł spodziewanych emocji .Skoda nie zagrała super meczu lecz przeciwnik im nie postawił wielkich wymagan.Mistrzów sie nie ocenia lecz to był ich jeden ze słabszych meczy w tym sezonie co pokazuje tylko forme ekipy Jarka. Zasłużenie wygrywa aktualny Mistrz ,który nie przegrał w lidze od 22spotkań.

Skoda:Majkax3,Marszałkiewicz,Nowaczek,Szczepaniak,Zyzyński,Górski

Olimpia:Kobylarzx3,Janus