30 PAź 2016

9 kolejka

CZARNI GRUDZIĄDZ  -  ORANJE  5:4 (0:1)

To miały byc latwe punkty dla drużyny Czarnych a tu zaskoczenie. Mecz bardzo dynamiczny z jednej jak i drugiej strony ekipa Czarnych starała sie zamknac rywala na swojej połowie a ten skutecznie kontrował i objął prowadzenie w meczu. Czarni zmarnowali wiele sytuacji lecz druzyna Pawła solidnie grała w obronie i tez miałą swoje sytuacje pod bramka rywala. Druga połowa zaczyna sie od szybko strzelonej bramki przez druzyne Oranje i mamy 2:0. Ekipa Sławka mocno podkreciła tempo gry i mielismy naprawde ładne widowisko. Kropke nad i postawiłą druzyna Sławka strzelajac bramke na 5:4.Po tym meczu mozna wywnioskowac ze druzyna Pawla chociaz z zerowym dorobkiem punktowym naprawde moze zaskoczyc jeszcze w tym sezonie.

BRAMKI

CZARNI: RYKOWSKI X2, WIŚNIEWSKI, JABŁOŃSKI

ORANJE: P. WOJEWÓDKA, K. WOJEWÓDKA X2, WRZESZCZYŃSKI

MVP: K. WOJEWÓDKA

CPDIPR - OLIMPIA DRZYCIM  6:2  (2:0)

Kapitalne wykorzystanie taktyki w meczu - to pokazała druzyna Macieja. Ekipa Olimpia miałą mnóstwo sytuacji podbramkowych czego nie potrafiła wykorzystac ,zaś druzyna Macieja systematycznie pynktowała rywala świetnymi kontrami i dokłada kolejne 3 pkt w tabeli.

BRAMKI

CPDIPR: BOROWSKI X2, FRENCEL X2, GZELLA, KAWCZYŃSKI

OLIMPIA: SZULC, JANUS

MVP: PIĄTKOWSKI

SKODA BS AUTO-GRESTA-ESPACK   8:2  (5:1)

Zdecydowanie był to mecz kolejki ze względu na ostatnie wyniki obu zespołów. Skoda wygrywa wszystkie mecze a ekipa Gresty po słabym początku zaczęła wygrywać mecz za meczem i zapowiadało sie ciekawe widowisko.Mecz był wyrównany do 12minuty kiedy to fantastycznym podaniem do Szczepaniaka popisał sie Chojnowski i mamy 1-0.Gresta nie zdązyła zapomnieć o bramce i już musiała odrabiać 2 bramkową stratę po mierzonym strzale Szeferskiego z okolic 18m.W ekipie Skody do przerwy strzelali jeszcze Nowaczek ,Majka oraz bardzo dobrze dysponowany tego wieczoru Chojnowski , który grał pewnie w obronie i napędzał grę do przodu . Do przerwy schodzimy z wynikiem 5-1 a jedyną bramkę dla Gresty strzelił Brachucki.Warto dodać ze ekipa Mariusza zagrała na bardzo wysokim procencie skuteczności w przeciwieństwie do przeciwnika ,który strzelał obok lub tradycyjnie był zatrzymywany przez Bujaka.Po przerwie gra nie ulgła zmianie dobrze grająca Skoda nie pozwoliła przeciwnikom na zbyt wiele strzelając 3 bramki a tracąc zaledwie 1.Wynik meczu 8-2 dla Skody ,która pewnie zmierza do obrony Mistrzowskiego tytułu.

Bramki:

Skoda: Majkax3,Nowaczek,Szczepaniak,Chojnowski,Cywka ,Szeferski

Gresta:Brachucki,Kardas

MVP: Remigiusz Chojnowski

JERONIMO MARTINS- VISSCHER CARAVELLE  17-2  (6-2)

Jak pokazuje wynik był to mecz do jednej bramki a sam wynik mogłby jeszcze być wyzszy.Liczymy na to ze ekipa Sławka zmobilizuje się na ostatnie kolejki i nie pozwoli sobie na takie strzelanie.

Bramki:

Jeronimo:Leissx7,Kaganiukx6,Rogozińskix3,Wojda

Visscher:Batiuk,Ciesielski

MVP: Bartosz Leiss

LEMIGO-VENTURE INDUSTRIES  6-9

Mecz dwóch zespołów ,których w tabeli dzieliły 2pkt zapowiadał sie niezwykle ciekawie. Boisko zweryfikowało szybko forme obu ekip i zdecydowanie lepiej prezentowali sie zawodnicy Venture u ,których jak zawsze prym wiedli Śmietanko oraz Brodowski .Zasłuzone zwycięstwo Venture w całym meczu i dopisanie 3pkt pozwoliło odskoczyc od Lemigo w tabeli na 5pkt.

Bramki:

Lemigo:Czaczkowskix2,Chojnacki,Rutyna,Krause R,Krause S

Venture:Dudzikx3,Brodowskix2,Smietankox2,Rytkowskix2

MVP: Bartosz Śmietanko

STUDIO ŁAZIENEK I KAMIENIA- ROSSMANN 9-1

Faworyt w tym meczu był tylko jeden i nie zawiódł swoich kibiców zgarniając pewne 3pkt. Widać że ekipa Rossmanna bez swojego kapitana słabo prezentuje sie w obronie tracąc duzo bramek.Zasłużone zwycięstwo Studia ,które umacnia ich na 3 miejscu w tabeli.