06 LIS 2016

10 kolejka wystartowała a w niej 2 zaległe mecze z 3 kolejki

ROSSMANN - CZARNI  3 - 3 (2-1)

Bardzo dynamiczna pierwsza połowa meczu. Z poczatku lekka dominacja druzyny Czarnych po czym szybka kontra dryzyny Radka i Rossmann obejmuje prowadzenie. Czarni starali sie szybko odpowiedz ale Rossmann nie odpuszczał i do przerwy prowadził 2:1. Druga połowa to niewykorzystane sytuacje z obu stron. Drużyny grały otwarty football wiec sytuacji było naprawde sporo. Drużyna Czarnych w końcowce strzela gola wychodząc na prowadzenie 3:2 lecz drużyna Radka kolejny raz strzela gola w ostatnich minutach i dodaje sobie 1 pkt.

BRAMKI

ROSSMANN : ROSZYCKI, MĄCZKOWSKI, GORCZOWSKI

CZARNI : A.WIŚNIEWSKI, D.JABŁOŃSKI, M.FILIPEK

MVP: MĄCZKOWSKI

VISSCHER CARAVELLE - CPDIPR  1 - 9 (0-4)

Początek meczu i Borowski potęznym strzalem w okienko otwiera wynik meczu. Dalszy ciąg meczu dużo się nie zmienil. Ekipa Macieja dominowała na boisku i dopisuje sobie kolejne 3 pkt w tabeli.

BRAMKI

CPDIPR : KAWCZYŃSKI X2, POLASZEK, BOROWSKI X4, FRENCEL X2

VISSCHER : KAMIŃSKI

MVP: BOROWSKI

LEMIGO - GRESTA-ESPACK  2 - 10 (0-5)

Początek meczu i dwie szybko strzelone bramki  przez drużynę Grzegorza ustawiają mecz. Gresta nabrała wiatru w żagle i po słąbym poczatku rozgrywek teraz dopisuje kolejny komplet punktów i awansuje na 5 pozycje w tabeli.

BRAMKI

GRESTA : JASIŃSKI, JAŚNIEWSKI, KARDAS X2, OLSZEWSKI X3, LONSER X3

LEMIGO : RUTYNA, CHOJNACKI

MVP : KARDAS

CZARNI - SKODA BS AUTO  3 - 4 (2-2)

Pierwsza połowa spotkania bardzo wyrównana, akcje podbramkowe i sporo sytuacji bramkowych z obu stron. W drugiej odsłonie drużyna Mariusza postawiła na wysoki presing. Przez 15 min nikt nie trafił do siatki a bramka Czarnych była jak zaczarowana. Niemoc strzelecka przełamał Szeferski mocnym uderzeniem zza pola karnego, a chwilę pozniej podwyzszył Żyżyński. Skoda złapała dobry rytm gry, lecz po faulu mierzonym uderzeniem  z wolnego popisał sie Mirosław Jabłoński i mamy bramke kontaktowa. Ekipa Sławka natychmiast ruszyła do przodu lecz zabrakło czasu na urwanie chociażby punktu niepokonanej dotychczas druzynie Skody.

BRAMKI

CZARNI :  D. JABŁOŃSKI , M. JABŁOŃSKI X2

SKODA : SZCZEPANIAK, ŻYŻYŃSKI, SZEFERSKI, MAJKA

MVP: M. JABŁOŃSKI

JERONIMO MARTINS - ROSSMANN  11 - 5  (5-2)

Pierwszą połowe druzyna Jeronimo zaczeła na chodzonego, co bardzo szybko wykorzystała drużyna Radka strzelając 2 bramki. Na tym ich dorobek strzelecki w pierwszej połowie sie skończyl. Ekipa Michała mocno przycisneła rywala lecz nie potrafiła wykończyc akcji w czym wyręczył ją Urbaniak trafiając do wlasnej siatki. Po bramce samobójczej Jeronimo już nie miało problemu z wykończeniem akcji. Druga połowa spotkania to typowa dominacja Jeronimo ktorzy nie pozwalali rywala na wiele, spokojnie panując nad sytuacją na boisku.

BRAMKI

JERONIMO: GUTTMANN X 3, LEIS, STRZELCZYK, KAGANIUK X2, OLSZEWSKI X4

ROSSMANN: GORCZOWSKI, MĄCZKOWSKI, KŁOSOWSKI, GOŁKOWSKI, ROBACZEWSKI

MVP: STRZELCZYK

Studio Łazienek i Kamienia  - Venture Industries 3-7

Zwycięstwo Venture jak najbardziej zasłuzone . Druzyna Niebieskich od poczatku do konca zmotywowana i nie lekcewazyła rywala , co zaowocowało kilkoma bramkami . Solidna gra z tyłu wystarczyała , aby zatrzymac napastnikow Studia ,a świetny duet Śmietanki oraz Brodowskiego poprowadził do zwyciestwa.

BRAMKI

Studio Łazienek : Chodyna , Hennig , Waszak

Venture :Śmietanko x3 , Brodowski , Betker x2 , Dzudzik

Visscher Caravelle - Olimpia Drzycim  2-13

Na papierze znalismy juz zwyciezcę tego spotkania , na boisku nic sie nie zmieniło , zdecydowana przewaga zawodnikow z Drzycimia . Mecz ostatecznie zakonczony wynikiem 2-13 .