24 LIS 2016

Kolejka 11.

CZARNI GRUDZIĄDZ - GRESTA ESPACK Świecie 8-6

Oby dwie druzyny grajace na jednym poziomie ,czego wynikiem było zacięte widowisko . Druzyna ze Świecia niestety nie wytrzymała do konca  i przegrała dwiema bramkami

CZARNI :

Rykowski x4 , Filipek M , Pieniak x2, Kopczyński

GRESTA

Kardas x3 , Jasiński x2 , Waskowski
MvP: Rykowski Bartosz

Visscher Caravelle- Oranje  5-3

Obie ekipy przystepowały do tego meczu bez zwycięstwa w lidze a ekipa Oranje walczyła o pierwsze punkty. Mecz zaciety od pierwszego do ostatniego gwiazdka sędziego dużo sytuacji z obu stron.Większą skutecznością wykazala sie drużyna Sławka i zgarnęła cenne 3pkt.

Visscher:Tadajewskix2,Ciesielskix2,Oliński

Oranje:Dreszler Kx2,Majewski

MVP: Tadajewski Wojciech

Centrum Pomocy Dziecku -Skoda BS Auto 2-17

Przed meczem wszyscy liczyli na wyrównany pojedynek.Centrum odprawiło na spokojnie Olimpi Drzycim ,wiec wśród komentarzy głośno było słychac ,że z aktualnym Mistrzem powalczą o zwycięstwo.Rzeczywistość okazała sie brutalna już przed pierwszym gwizdkiem gdy zespół Macieja przybył "gołą" 6 na dobrze dysponowanych przeciwników. Skoda zdominowała całkowicie to spotkanie od 1 do ostatniej minuty.W niesamowitej formie tego dnia byl Zyżyński oraz Rybiński.

Bramki

Centrum:Kawczyński,Hernik

Skoda:Zyzyńskix6,Rybińskix5,Majkax3,Szeferskix3

MVP: Rybiński Bartosz

Studio Łazienek-Lemigo  6-4

Patrząc w protokół meczowy i widzac zespół Sebastiana w 6-osobowym składzie i bez golkipera większość osób dopisała juz 3pkt licznie przybyłej ekipie Lemigo.Mecz był bardzo zacięty dobrze w bramce Studia spisywał sie Eichberger a na boisku swoje grał Chodyna.Lemigo nie wykorzystało osłabienia przeciwników i ostatecznie przegrało kolejny mecz.

Bramki

Studio: Chodynax3,Kuskax2,Wiśniewski

Lemigo:Chojnacki,Krause R,Czajkowski, Rutyna

MVP:Chodyna Fabian

Olimpia Drzycim-Rossmann  14-6

Kolejny raz sie potwierdziło ,ze ekipa Radka gra w przysłowiową kratke. Mecz wyrównany tylko w pierwszej połowie zakończonej wynikiem 6-3 dla Olimpii.W drugiej połowie dominacja oraz pełna kontrola spotkania drużyny Jarka.Pierwsze skrzypce jak zwykle rozgrywał najlepszy strzelec ligi po rundzie jesiennej Marcin Janus,który okazał sie wielkim wzmocnieniem zespołu.

Olimpia:Janusx5,Kobylarzx3,Mickiewiczx3,Loduchowski,Wydef,Szmelter

Rossmann:Kłosowskix2,Robaczewskix2,Kiełpińskix2

MVP:Janus Marcin

Jeronimo Martins-Venture Industries  3-1

Mecz w którym oba zespoły strzeliły wszystkie bramki w pierwszej połowie zakończonej wynikiem 3-1 dla Jeronimo.O drugiej połowie mozna powiedzieć ze sie odbyła . Zasłuzone zwycięstwo Jeronimo i kolejne 3pkt w ligowej tabeli.

Jeronimo:Olszewskix2,Strzelczyk

Venture: Dudzik

MVP: Olszewski Amadeusz