14 MAR 2017

12 kolejka po śnie zimowym

Długo wyczekiwana inauguracja rundy rewanzowej nastapiła juz 8.03. Zespoły przystapiły do meczów z pełnym zaangazowaniem chcąc jak najlepiej wejśc w mecze.

Oranje-Rossmann 2-6(0-1)

Zespół Pawła przystępował do meczu z chęcią zdobycia pierwszego kompletu punktów.Oranje prowadziło grę lecz skuteczność była na poziomie mizernym mimo wielu świetnych okazji.Doświadczony Team Radka wykorzystał większość przeprowadzonych kontr co zaowocowało zgarnięciem pelnej puli.

Czarni Grudziądz-Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego 7-4

Mecz , w którym kontrole mieli zawodnicy Slawka od pierwszej do ostatniej minuty. Obie ekipy stworzyly fajne widowisko pokazując ofensywny futbol z wieloma akcjami podbramkowymi.Po kończacym gwizdku 3 pkt cenne do tabeli dopisali sobie Czarni pokazując ,ze jeszcze powalczą o pierwsza trójkę na koniec sezonu.

Lemigo -Jeronimo 1-7 (0-2)

Zespół Lemigo po wzmocnieniach zimowych był postrzegany w gronie ekip ,które mogą powalczyć z najlepszymi lecz weryfikacja przyszła bardzo szybko. Mecz przysłowiowy do jednej bramki przewaga od początku do końca po stronie zespołu Michała . Zasłuzone zwycięstwo i pewne 3pkt do tabeli ligowej.

Venture Industries - Olimpia Drzycim  7-3

Pierwszy mecz niedzielny przyniósł nam niespodziankę . Walcząca o najwyzsze cele w lidze ekipa Jarka okazała sie tylko tłem dla grającej fantastyczny i skuteczny tego dnia futbol ekipie Sławka. Mecz pod dyktando Venture od pierwszej do ostatniej minuty. Drzycim musi pomyslec o konkretnym golkiperze bo w tym meczu wyraznie go brakowało. Ten mecz pokazał ze w lidze nie ma zespołów z którymi nie mozna wygrac.

Bramki:

Venture:Betker x3, Dudzik,Kwaśniewski,Rytkowski, Brodowski

Olimpia : Mickiewicz ,Kobylarz,Loduchowski

Betker-3pkt

Brodowski-2pkt

Okonek-1pkt

Skoda BS Auto- Visscher Caravelle 13-0 (8-0)

Aktualny mistrz pokazal ze ma zamiar skutecznie bronić tytułu i nie dał zadnych szans ekipie przeciwnej . 13-0 było najmniejszym wymiarem kary tego popołudnia . Pełna kontrola nad spotkaniem druzyny Mariusza.

Bramki:

Skoda: Broda x3,Holewski x3, Cywka x2, Szczepaniak x2, Studziński,Szeferski ,Zyzyński