09 KWI 2017

Zmagania 16 kolejki

Czarni Grudziądz- Lemigo 7-1 (3-0)

Czarni pokazali ze w tej rundzie grają w kratke ,ale jak chcą to potrafią wygrywac.Ekipa Jakuba zagrała przecietny mecz lecz swoje 3 dobre okazje miała jeszcze na zdobycie bramki ale Dedyński był tego popołudnia dobrze dysponowany. Zasłuzone 3pkt dla Czarnych a Lemigo w 2 ostatnich meczach z fatalnym bilansem 2-28.W najblizsza niedziele Jakub obiecywał ze łatwo 3pkt nie oddadza druzynie CPDiPR.

Kopczyński Norbert-1pkt

Centrum Pomocy Dziecki i Poradnictwa Rodzinnego-Venture Industries 6-3 (3-2)

Mecz zapowiadał sie bardzo atrakcyjnie obie ekipy prezentują podobny poziom w tych rozgrywkach . Poczatek meczu to zdecydowanie lepsza gra  Centrum ,którzy wykorzystują 2 sytuacje i prowadza 2-0. Słynąca z walecznosci i gry do samego konca druzyna Venture doprowadza w 2 minuty do remisu i mecz rozpoczyna sie od początku , pod koniec 1 połowy 3 bramke dorzuca Pszczółkowski i wynik do przerwy 3-2.Po przerwie Centrum zdominowało plac gry dorzucając kolejne gole i 3pkt w tabeli ligowej wygrywając 6-3

Kawczyński Daniel-1pkt

Jeronimo Martins Polska- Oranje  7-7 (3-3)

Mecz w którym oglądaliśmy futbol na tak. Na początku spotkania inicjatywe przejęli zawodnicy Jeronimo strzelając 3 bramki i automatycznie włączył im sie wsteczny bieg .Skrzetnie to wykorzystała druzyna prowadzona tego dnia przez Mariusza  strzelając szybkie 3 gole i do przerwy schodzilismy z remisem. Po przerwie wszyscy zgromadzeni sądzili ze jeronimo włączy 5 bieg i zacznie strzelać bramki nizej notowanemu rywalowi . Futbol jednak bywa przewrotny i to oranje grając koncertowo pierwsze 18 minut 2 połowy wychodzi na prowadzenie 7-4 i pierwsze zwyciestwo było w zasiegu reki.Jednak wróciły błedu takie jak w meczu z Czarnymi i zamiast bronić pewnego wyniku Oranje starało sie strzelać kolejne gole co zemściło sie strasznie gdyz w ostatniej akcji meczu tracą bramke ,która zabiera im pewne 3pkt i nadal zostają bez zwycięstwa.

Visscher Caravelle- Rossmann  3-9

Pierwsze 10 minut zapowiadało wyrównany mecz Visschery grały jak równy z równym .Po 10 minutach inicjatywę przejęli zawodnicy Radka i nie oddali jej do konca meczu. W ofensywie szalał skuteczny tego dnia Gołkowski oraz Mączkowski dzieki ,którym kolejne i pewne 3pkt zapisalismy na konto Rossmanna.

Skoda BS Auto - Studio Łazienek i Kamienia 8-4

Kawał dobrego futbolu zaprezentowali zawodnicy obydwu drużyn . Mimo braku zmian ekipa Studia madrze ustawiała i co najwazniejsze bardzo skutecznie wykanczała swoje sytuacje podbramkowe. Skoda z lekkim zlekceważeniem podeszła do spotkania co było widac przez cała pierwsza połowe , gdzie nie potrafiła wykreowac dobrej okazji do strzelenia bramki . Do przerwy 1-1 . Na druga połowę Studio wyszło zmotywowane i skupione co przełozyło sie na bramke i kontrole meczu . Niestety pod koniec spotkania ewidentnie w zespole Studia łazienek zabrakło sił i od razu Skoda wykorzystała to strzelejac dwie , trzy bramki . Skoda podłapała przeciwnika .... Rozwiazał sie worek z bramkami . Mecz konczy sie wynikiem 8-4 dla Skody BS Auto