14 KWI 2017

2 mecze awansem i 1 zalegly

Oranje-Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego 0-7(0-5)

Byl to mecz z takich, o ktorym mozemy powiedzieć ze sie odbył.Od początku do samego konca ekipa Macieja nie pozwoliła na wiele Oranje.Mecz kończy sie najmniejszym wymiarem kary. Zasłuzone 3pkt w ligowej tabeli.

Oranje

CPDiPR:Pszczółkowski x4,Panter T,Gzella,Kawczyński

Najlepsza 3 meczu:

Pszczółkowski Łukasz-3pkt

Frencel Paweł-2pkt

Kawczyński Daniel-1pkt

Skoda BS Auto- Czarni Grudziądz 13-4 (7-1)

Zespół Sławka jest najwiekszym rozczarowaniem rundy rewanzowej ,grają na pół gwizdka bez zaangazowania co przy Mistrzu Extraligii musiało sie tak skończyć. 13 bramek po stronie Skody to najmniejszy wymiar kary tego wieczoru .Gratulacje dla Skody ze zawsze jest w silnym składzie i nigdy nie lekcewazy rywali. Miejmy nadzieje ze ich ciezka praca zaowocuje na Mistrzostwach w Ełku

Bramki

Skoda:Górski x4,Majka x 2,Rybiński x2,Szeferski,Chojnowski,Zyzyński,Szczepaniak,Marszałkiewicz

Czarni:Wiśniewski A x2,Wiśniewski S,Kopczyński

Górski DaWID-3PKT

Majka Michał-2pkt

Rybiński Bartosz-1pkt

Studio Łazienek i Kamienia-Olimpia Drzycim 3-6(1-2)

Mecz na szczycie a zespół Sebastiana przychodzi w 7 bez golkipera a z drugiej strony boiska ekipa w najsilniejszym składzie co zapowiadało klęske Studia-ale dopoki piłka w grze...pierwsza połowa z lekka przewaga Studia lecz jak na złość dla Nich w bramce Olimpii szalał Kufel i dał sobie strzelić zaledwie 1 bramke a okazji było znacznie wiecej .Olimpia schodzi na przerwe z prowadzeniem 2-1 po jednej bramce z zerowego kąta a drugiej bramce kuriozum(widoczny brak golkipera ).Po przerwie gra była wyrównana do momentu kiedy zawodnikom SEBASTIANA zaczęło brakować sił wtedy do ataku rzuciła sie Olimpia za sprawa Sobolewskiego ,który przebiegł całe boisko z piłka przy nodze mając na plecach 2 zawodników i oddał precyzyjny strzał w długi róg bramki.Po tym trafieniu emocje sie skończyły i juz Studio nie zdołalo podjąc walki. Obie ekipy mają szanse na 2 miejsce lecz przy tym wyniku blizsza jest druzyna Jarka ,ale liga trwa i duzo meczy przed nimi. Czas pokaze jak sie tabela ułozy na koniec sezonu.

studio:Cyrankowski,Staszewski,Kachniarz

Olimpia:Janus x3, Sobolewski, Gwizdała,Szmelter