04 WRZ 2017

Ciekawie było w 2 kolejce

Venture Industries-Piłkarska Młodziez 8-9(2-2)

Mecz pomiedzy trzecia druzyną zeszlego sezonu a debiutantami w lidze był wielką niewiadoma ze względu na brak jakiejkolwiek wiedzy na temat gry Młodziezy.

Po pierwszym gwizdku sędziego okazało sie ze nowa ekipa w szeregach ligi lubi grac szybko i do przodu co sprawiało Venture duzo klopotów,akcje z obu stron przyniosły na 4 bramki do przerwy po 2 dla kazdej z ekip.W drugiej polowie ogladaliśmy taki sam scenariusz szybka gra wiele akcji i ladnych bramek.Na 9 minut przed końcem Pilkarska prowadziła 7-4 zeby 4minuty pozniej wygrywac 9-7 a ostatecznie po emocjonujacym meczu wygrac z Venture 9-8

4FUN-Żubry 4-3(1-2)

Mecz zacięty od pierwszej do ostatniej minuty ,warty oglądania duzo strzałów oraz interwencji bramkarskich .Do przerwy nieznacznie prowadziła ekipa Łukasza 2-1. Drugą połowe z animusze rozpoczynają przegrywający co dziwiło zebranych kibiców gdyż ekipa Jarka grała w tym meczu bez zmian.Kilka swietnych akcji z obu stron na 2 minuty przed końcem dawało nam wynik 3-3 i myśl o remisie i podziale punktów.Kiedy zegar pokazywał 15sekund do końca bramke na wage 3pkt zdobywa Kozak i daje zwycięstwo ekipie 4FUN. Jak pokazalo zycie w zaległym meczu szczescie od zespołu Jarka sie odwróciło kiedy stracili na 20sekund przed koncem meczu bramke na 3-3 ,ktora zabrała im prawie pewne 3pkt.

4FUN:Wachowiakx4 Kozak,Witek

Zubry:Szymański,Olszewski,Simson M

Wachowiak-3pkt

Witek-2pkt

Olszewski-1pkt

Skoda BS Auto-Olimpia Drzycim 2-3(2-0)

Mecz był nazwany hitem kolejki i był warty tego okreslenia.Mecz okreslony mianem 2 połowek .W pierwszej połowie widzieliśmy spotkanie na najwyzszym poziomie z przewaga Skody ,ktora udokumentowała to strzelając 2 bramki nie tracąc przy tym ani jednej.W drugiej połowie zespół z Drzycimia ,który do tej pory jako jedyny pokonał Skode w rozgrywkach Extraligii grał na wyzszych obrotach ,a w zespole Mariusza dało sie zauwazyc brak sił i lekkie zmeczenie co skrzętnie wykorzystali zawodnicy Olimpii strzelając 3 bramki i wygrywając mecz 3-2.Wiadomo ze ktos wygrywa ktoś przegrywa lecz mecz był typowy na remis ale  nie zawsze to co powinno byc musi byc.

Skoda:Marszałkiewicz,Zyżyński

Olimpia:Fiałkowski,Szmelter,Sobolewski

Fiałkowski-3pkt

Marszałkiewicz-2pkt

Szulc-1pkt

Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego-Husaria Grudziądz 21-2

Mecz o ,ktorym mozna napisac ze sie odbył. Zespół Husarii dolączył do rozgrywek od 2 kolejki i zaplacił frycowe,miejmy nadzieje ze wyciągną odpowiednie wnioski i w nastepnej kolejce pokaza  na co ich stac

CPDiPR:Krohnx7,Przybylekx4,Polaszekx3,Bancewiczx2,Panterx3,Pruszkowskix2

Husaria:Malicki,Szwiec

Krohn-3pkt

Pruszkowski-2pkt

Przybyłek-1pkt

Rossmann-Studio Łazienek i Kamienia Czarni 2-2(0-1)

Mecz wyrównany twardy z duza ilościa sytuacji podbramkowych . W pierwszej połowie zespoły grały akcja za akcje piłka krązyła od jednego pola karnego do drugiego a jedynego gola zdobył Wiśniewski A strzałem z dalszej odległosci.Po przerwie obraz meczu sie nie zmienił a bramke po błędzie Strzębały na 1-1 strzela Gołkowski.6 minut pozniej z rzutu wolnego bramke na 2-1 strzela Strzebala.Do konca spotkania oba zespoły maja po kilka swietnych okazji do zdobycia bramki lecz ta 1 decydujaca na 20 sekund przed końcem strzela Kiełpiński ratując dla swojego zespołu remis.

Rossmann:Gołkowski,Kiełpiński

Studio:Wisniewski A, Strzębała