20 WRZ 2017

4kolejka

Venture Industries-Skoda BS Auto 2-13(2-7)

Mistrz w tym meczu pokazał ,że wrocił na własciwe tory.Zwyciestwo w tym meczu nie podlegał zadnej dyskusji od 1do ostatniej minuty meczu i pokazało siłe Mistrza przeciwko trzeciej drużynie poprzedniego sezonu.

Venture:Szymański,Brodowski

Skoda:Brudniewiczx3,Zyzyńskix3,Holewskix2,Majkax2,Dreszlerx2,Pepliński

Najlepsza 3 meczuDreszler-3pkt

Zyzyński-2pkt

Holewski-1pkt

Husaria Grudziądz-Lemigo 1-15

Mecz wyrównany tylko w 1 połowie ,w której wynik na tablicy widniał 3-1. Po przerwie ekipa Jakuba pokazał swoją zdecydowaną wyzszość nad debiutantem w naszych rozgrywkach.zasłuzone 3pkt dla Lemigo

Husaria:Juszczyk

Lemigo:Rolewiczx5,Zarzyckix3,Czaczkowskix2,Kawczyński,Chojnacki,Rutyna ,Nowakowski

Najlepsza 3 meczu

Nowakowski-3pkt

Rolewicz-2pkt

Zarzycki-1pkt

Pilkarska Młodziez-Studio Łazienek i Kamienia 2-6

Mecz ,w którym doświadczenie kopaczy Darka wzięło górę nad młodoscią i fantazją chłopaków z Piłkarskiej.Dobrze rozpoczęty mecz nie przyniósł 3pkt  druzynie Kariny ,przegrali z twardą i grająca konsekwentnie swoje ekipie Studia. Zasłuzone 3pkt dopisane do ligowej tabeli.

Piłkarska:Romanowski,Klarkowski K

Studio:Kopczyńskix2,Kawalerskix2,Filipek,Jabłoński D

Kopczynski-3pkt

Kawalerski-2pkt

Romanowski-1pkt

4FUN-Olimpia Drzycim 3-15(2-6)

Mecz zapowiadał sie ciekawie. Dobrze grająca ekipa 4FUN wydawała sie solidnym przeciwnikiem dla niepokonanej w ostatnich meczach druzynie z Drzycimia.Po gwizdku sedziego okazało sie ,ze bedzie to mecz do jednej bramki ,szybko strzelone gole zawodników Jarka odebrały ochote na gre przeciwnikom.Po przerwie byl dalszy pokaz siły i strzelenie 9 bramek przy zaledwie 1 straconej.Początek sezonu pokazuje ze Drzycim po swoich transferach powaznie myśli o zdominowaniu Ligi w tym sezonie.

4FUN:Wachowiak,Krauze,Markowicz

Olimpia:Janusx7,Olszewskix4,Lonserx2,Stankiewicz,Szulc

Najlepsza 3 meczu:

Janus-3pkt

Olszewski-2pkt

Lonser-1pkt

Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego-Zubry 7-3(1-1)

Spotkanie ,w którym brak ławki rezerwowej na orliku ma wielkie znaczenie.Do przerwy wyrównana gra zespoły strzelają po jednej bramce. W drugiej połowie meczu brak rezerwowych z minuty na minutę okazywał sie widoczny w druzynie Łukasza.Ostatecznie mecz wygrywa zasłuzenie druzyna CPDIPR.

CPDIPR:Przybyłekx2,Krohnx2,Pruszkowski,Polaszek,Hennig

Zubry:Szymański Mx2,Simson P