25 WRZ 2017

Mecze 5 kolejki

Studio Łazienek i Kamienia Czarni-Żubry 2-5

Wroli faworyta do tego meczu przystepowała ekipa Darka,ktora po 4kolejkach miała 10pkt a przeciwnik 0. Mecz dla liderow juz od początku sie nie układał ze względu na brak golkipera ,ktorego w bramce zastapił"Justin".Spotkanie od pierwszej minuty było toczone w szybkim tempie duzo walki o zdominowanie srodka pola.Pierwsza i druga bramka padła po indywidualnych błedach zawodników Studia,ktorzy pomimo kilku okazji tylko raz do przerwy zdołali pokonac bardzo dobrze dysponowanego w bramce Zubrów Idczaka.W drugiej połowie Studio grało cały czas swoje a przeciwnik czekał na wyprowadzenie zabójczej kontry .42 minuta akcja w polu karnym Zubrów piłka odbija sie od reki obroncy gwizdek sedziego milczy Studio stanęło a przeciwnik wyprowadza kontre i strzela bramke na 3-1.45 minuta strzela Pieniak a fantastyczną podwójną interwencja popisuje sie ponownie zawodnik meczu Idczak,który tymi paradami nie pozwolił na złapanie kontaktu przeciwnikom.Na ostatnie 3 minuty studio wycofuje golkipera i zamiast strzelic bramke na 3-3 traca 2 po strzałach zza połowy ustalając wynik meczu na 5-2.

Rossmann-Olimpia Drzycim 5-10

Mecz zespołów ,które nie przegrały jeszcze w lidze zapowiadał sie bardzo emocjonujaco .Olimpia szybko narzuciła swój styl gry tworzyła sobie sytuacje lecz była mało skuteczna .przeciwnik nastwił sie na kontry z których zdobył 2 bramki i na przerwe schodził z wynikiem 3-2.W drugiej połowie dominacjia Olimpii nie podlegała dyskusji dobra współpraca na lini Janus-Olszewski dała pewne zwyciestwo 10-5 a bramek moglo byc kilka wiecej.

Husaria-Oranje 1-10

Mecz przez pierwsze 12 minut nalezał do wyrównanych .W 13 minucie meczu Oranje strzela swoją pierwszą bramke i nie oddaje juz pola Husarii.Zasłuzone zwycięstwo i pierwsze 3pkt w nowym sezonie dla ekipy Pawła.Kamil ma sporo do myślenia w swojej ekipie ,która potrafi grać w piłke lecz kiedy właczy im sie tryb ofens nie ma komu bronić i wtedy przeciwnicy skrupulatnie to wykorzystuja

Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego-Skoda BS Auto 3-7

Ostatni mecz kolejki okazał sie wspaniałym widowiskiem dla kibiców.Broniacy tytułu mistrz chciał szybko ustawic sobie meczycho co przyniosło efekt w 4 minucie ,gdy atomowym strzałem z rzutu wolnego popisał się Majka.Dalsza czesc gry to ataki z obu stron kilka Swietnych interwencji bramkarskich i do przerwy na tablicy wyników było 2-2.W drugiej częsci meczu zespoły postawiły na ofensywe widzielismy wspaniałe akcje strzały w słupek,poprzeczke parady bramkarskie i lepsza skuteczność Mistrzów ,ktorzy okazali sie mocniejsi i zasłuzenie wygrali 7-3