• Data spotkania: 2017-08-23 18:00:00
  • Miejsce: Orlik Rządz
  • Sędziowie:

Rossmann

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki

• Czerwone kartki
DRUGI MECZ 1 KOLEJKI JUŻ POKAZAŁ,ŻE NIE BĘDZIE ŁATWO Z OBIEMA DRUŻYNAMI. OD SAMEGO POCZATKU SPOTKANIA MECZ STAŁ NA WYSOKIM POZIOMIE.DUŻO WALKI,WYSOKI PRESING, SZYBKA WYMIANA AKCJI SPRAWIŁY ,ŻE DZIĘKI TYLKO DOBREJ POSTAWIE OBU BRAMKARZY WYNIK DO PRZERWY NA TABLICY WIDNIAŁ REMISOWY.DRUGA POŁOWA ZACZEŁA SIĘ TAK SAMO AGRESYWNIE W POZYTYWNYM ZNACZENIU TEGO SŁOWA ,LECZ WIĘKSZY NACISK DRUŻYNY MACIEJA SPRAWIŁ ,ŻE TO WLAŚNIE ONI PO BŁĘDZIE BRAMKARZA I PRZYTOMNOŚCI PAWŁA FRENCLA WYSZLI NA PROWADZENIE. DRUŻYNA ROSSMANA POMIMO WIELU DOGODNYCH SYTUACJI NIE POTRAFIŁA ZNALEŻĆ DROGI DO GRAMKI, AŻ W KOŃCU W 14 MINUCIE PIŁKA ZATRZEPOTAŁA W BRAMCE. WYNIK NA TABLICY 1:1.DRUŻYNA ROSSMANA PO TYM GOLU JAKBY ZWIETRZYŁA SWOJĄ SZANSĘ NA WYGRANĄ I POSZŁA ZA CIOSEM CZEGO EFEKTEM BYŁY KOLEJNE DWIE BRAMKI, KTÓRE PRZYPIECZĘTOWAŁY PIERWSZE 3PKY W NOWYM SEZONIE EXTRALIGI.GRATULUJEMYBRAMKI:ROSSMANN:GORCZOWSKI,KIEŁPIŃSKI,KOCIEMBACPDIPR:FRENCELNAJLEPSZA TRÓJKA MECZU:GORCZOWSKI --3PKTPIĄTKOWSKI --2PKTSIMSON -- 1 PKT