Wybierz ligę
Logowanie
Rejestracja
Home
O lidze
Tabela
Liga TV
Terminarz
Transfery
Boiska
Nagrody
Galeria
Aktualności
Orlik Rządz
Grudziądz, ul. Konstytucji 3 Maja, tel.:
Terminarz spotkań na boisku
Mecze rozegrane
Mecz
Wynik
Data
Relacja
SKODA BS AUTO
vs
Rossmann
3:0
2020-07-26 19:00
Zobacz
Olimpia Drzycim
vs
4FUN
15:5
2020-07-26 18:00
Zobacz
Lemigo
vs
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
0:3
2020-07-26 17:00
Zobacz
GeoTeam
vs
Rossmann
3:0
2020-07-05 16:00
Zobacz
Kocury
vs
SKODA BS AUTO
2:6
2020-06-28 19:00
Zobacz
ADAMS Fijevia Fijewo
vs
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
8:4
2020-06-28 18:00
Zobacz
Olimpia Drzycim
vs
Lemigo
13:4
2020-06-28 17:00
Zobacz
Venture Industries
vs
4FUN
4:5
2020-06-24 19:00
Zobacz
Venture Industries
vs
GeoTeam
3:1
2020-06-15 19:00
Zobacz
Kocury
vs
ADAMS Fijevia Fijewo
1:7
2020-06-14 18:00
Zobacz
SKODA BS AUTO
vs
4FUN
7:6
2020-06-07 19:00
Zobacz
Lemigo
vs
ADAMS Fijevia Fijewo
3:6
2020-06-07 18:00
Zobacz
Rossmann
vs
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
7:5
2020-06-07 17:00
Zobacz
Venture Industries
vs
Kocury
3:10
2020-06-07 16:00
Zobacz
Olimpia Drzycim
vs
GeoTeam
11:6
2020-06-03 19:00
Zobacz
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
vs
4FUN
3:5
2020-05-31 18:00
Zobacz
Rossmann
vs
ADAMS Fijevia Fijewo
6:2
2020-05-31 17:00
Zobacz
Venture Industries
vs
Olimpia Drzycim
2:16
2020-05-31 16:00
Zobacz
SKODA BS AUTO
vs
GeoTeam
10:3
2020-05-27 19:30
Zobacz
Lemigo
vs
Kocury
4:9
2020-05-27 18:30
Zobacz
Lemigo
vs
Venture Industries
3:1
2019-11-17 18:00
Zobacz
SKODA BS AUTO
vs
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
3:0
2019-11-17 17:00
Zobacz
Lemigo
vs
4FUN
3:7
2019-10-27 18:00
Zobacz
SKODA BS AUTO
vs
Kocury
11:1
2019-10-06 19:00
Zobacz
Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz
vs
ADAMS Fijevia Fijewo
2:12
2019-10-06 18:00
Zobacz
Lemigo
vs
Olimpia Drzycim
3:8
2019-10-06 17:00
Zobacz
SKODA BS AUTO
vs
Lemigo
13:1
2019-10-02 20:00
Zobacz
4FUN
vs
Venture Industries
1:2
2019-10-02 19:00
Zobacz
Rossmann
vs
GeoTeam
3:9
2019-10-02 18:00
Zobacz
4FUN
vs
GeoTeam
4:4
2019-09-29 19:00
Zobacz
Strony:
Pierwsza
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
13
Następna
Ostatnia
\
Olimpia Orlik
Grudziądz
Olimpia Orzeł
Grudziądz
Orlik Forteczna
Grudziądz
Orlik Mniszek
Grudziądz
Orlik Rządz
Grudziądz
Partnerzy
Patronat medialny
Wybierz województwo i miasto
Pomoc
Dodaj ligę
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
mazowieckie
małopolskie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
łódzkie
Bydgoszcz
FIFA
Futsal Cup
Grudziądz
Świecie
Ełk
Ostróda
Finały
Junior
Turnieje
Warszawa
Futsal Kobylnica
Kobylnica
Słupsk
Trójmiasto
Trójmiasto
Koszalin
Legnica
Lublin
Świdnik
Nowy Targ
Tarnów
Piła
Rzeszów
Sosnowiec
Łódź
Łomża
Bydgoszcz
FIFA
Futsal Cup
Grudziądz
Świecie
Ełk
Ostróda
Finały
Junior
Turnieje
Warszawa
Futsal Kobylnica
Kobylnica
Słupsk
Trójmiasto
Trójmiasto
Koszalin
Legnica
Lublin
Świdnik
Nowy Targ
Tarnów
Piła
Rzeszów
Sosnowiec
Łódź
Łomża