11 PAź 2017

7 kolejka

Żubry-Oranje 7-1(2-1)

Zespół Łukasza od zwyciestwa nad Studiem odprawiał z kwitkiem każdego rywala i tak było tego popołudnia ,kiedy to nie dał najmniejszych szans bardziej doświadczonej w Naszych rozgrywkach Oranje.Nawet przez moment zwyciezcy nie byli  zagrozoni utrata 3pkt ,ktore zdobyli w pełni zasłużenie. Oranje dobre występy przeplata slabymi i tak było tym razem liczymy ze w kolejnych potyczkach zaprezentuja sie z lepszej strony.

Puławski-1pkt

Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego-Venture Industries 2-3(0-1)

Mecz z typu fantastycznych do oglądania.Obie druzyny walczyly o pełna pule przez 50minut.Swietne inrterwencje bramkarskie duzo szybkich akcji i twardej walki przez cale spotkanie musialo sie podobać kibicom ,którzy przyszli tego popoludnia sledzic rozgrywki Extraligii.Spotkanie nieznacznie wygrywa druzyna Venture , która zachowała wiecej zimnej krwi pod bramka przeciwnika.Mecz moze sluzyc jako wizytówka Extraligii dla innych ekip.

Lemigo-skoda BS Auto 2-7(0-2)

Mecz  wbrew wynikowi nie nalezal do super latwych dla obrońców tytułu.Do przerwy Mistrzowie prowadzą po emocjonujących 25 minutach 2-0.W drugiej połowie Skoda ma mecz pod kontrolą nie czując zagrozenia ze strony przeciwników.Mecz kończy się wynikiem 7-2 dlaSkody i kolejnymi 3pkt dopisanymi do ligowej tabeli.

Bramki

Lemigo:Krause S,Nowakowski

Skoda:Majkax2,Zyzyńskix2,Cywka,Szeferski,Studziński

Majka-3pkt

Zyzyński-2pkt

Nowaczek-1pkt

Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz-4FUN 5-2(2-1)

Mecz ,ktory pokazał ze frycowe jako debiutanci muszą jeszcze podopieczni Jarka placić .Doswiadczona ekipa Studia wspierana przez Rykowskiego ,Zakrzewskiego i Wiśniewskiego juniora nie dała sobie odebrac 3 pkt tego wieczoru i zasłuzenie wygrywa 5-2.Mała ilosc zmian w zespole 4FUN jak narazie odbija sie na wynikach tej druzyny. W następnym meczu ilosc zawodnikow ma byc wieksza wiec liczymy tez na lepszy wynik.