Wybierz ligę

Aktualności

17 WRZ 2019

3 kolejka - zapowiedz

Wraz z 3 kolejką ruszamy z zapowiedziami kolejek rundy jesiennej Extraliga Grudziądz.

 GeoTeam - Venture 

 Mecz zespołów , które po dwóch kolejkach maja zerowy dorobek punktowyzapowiada sie bardzo ciekawie i emocjonujaco. Geo można powiedzieć co najgorsze ma już za sobą ( Skoda,Drzycim) lecz Venture jest nadal 3 drużyną poprzedniego sezonu i ekipa Przemka musi zagrać skuteczniejszy futbol niż w poprzednich kolejkach. Zawodnicy Sławka bardzo słabo rozpoczęli nowy sezon i w najbliższym meczu będą chcieli udowodnić kto jest 'Debiutantem" w Extraliga Grudziądz.Strzelba , którego zespołu bedzię lepiej naładowana przekonamy sie już w najbliższa środę Warduliński vs Brodowski.

18.09.2019 godz. 18.00    Rządz

typ:3-6

 

 

AdamS Fijevia - Kocury

 Spotkanie drużyn , które na ta chwile nie straciły punktów i chcą się włączyć w walke o miejsca na podium będzie świetną "wiśienką na torcie" 3 kolejki. W obu ekipach mamy wyśmienitych napastników Krzak , Lipowski , którzy nie zawodzą swoich kolegów. Patrząc na pierwsze kolejki musimy stwierdzić , że o wyniku zadecyduje czynnik fizyczny i doświadczenie w Naszej lidze , które ma  po swojej stronie zespół Macieja.

18.09.2019  godz. 19.00  Rządz

 Forma , którą prezentuje od pierwszej kolejki zespół Jarka nie pozostawia żadnych złudzeń kto w tym pojedynku zgarnie 3 punkty. Jedyne pytanie , które sie nasuwa czy Drzycim zbierze kolejny raz odpowiednią siłę napedową.

18.09.2019  godz. 20.00 Rządz

typ:2-7

 

Studio Łazienek - Lemigo

 Mecz ekip , które grają w Extralidze od pierwszego sezonu będzie też meczem o pierwsze punkty w sezonie 2019/20. Analizując mecze nowego sezonu minimalnie szalę zwycięstwa przyznajemy jednak ekipie Darka , która w swoich szeregach ma kilku dośwadczonych i grających zawodników na dużych boiskach.

22.09.2019  godz. 18.00  Rządz

typ:4-1

Jakub Wojtaś

 

Rossmann - Skoda

  Ostatni mecz 3 kolejki zapowiada się jednostronnym widowiskiem , gdyż forma bombardiera Michała Majki jest od pierwszej kolejki na wysokim poziomie .

Rossmann zapewne liczy na swoje transfery ( Kruszewski) , że rozmontuje defensywę Skody jak to potrafił robić w pierwszym sezonie Piłkarskiej Młodzieży. Jednak piłka nożna to sport drużynowy i stawiamy na Team Spirit Skoda BS Auto.

22.09.2019  godz. 19.00  Rządz

typ :3-12

Jakub Wojtaś

 

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto