11 PAź 2017

8 kolejka

Olimpia Drzycim- Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego 11-5

Brak skuteczności , slaba dyspozycja golkipera Centrum plus instynkt strzelecki Amka głównymi przyczynami tak wysokiej porazki.

W pierwszych 7minutach Podopieczni Macieja maja 4 setki ,które broni rewelacyjnie Szulc w odpowiedzi co w Swiatło to bramka w 10 minucie mamy 3-0 i praktycznie po meczu.Pozostała częsc spotkania to wymiana ciosów z obu stron.Zasłuzone zwyciestwo Olimpii ,w której szeregach rządził Olszewski godnie zastepując Janusa ,którego dzisiaj zabrakło.8 zwycięstwo w rundzie jesiennej staje sie faktem i utwierdza Nas w przekonaniu ze Olimpia jest głównym kandydatem do zdobycia Mistrza przynajmniej rundy jesiennej.Centrum jezeli nie poprawi skutecznosc to bedzie w lidze ciezko o punkty bo słabeuszy juz nie ma.

Lemigo-4FUN 1-7

Mecz z gatunku -bez historii.10-osobowa ekipa 4FUN potrafiła grac w piłke na pełnych obrotach przez 50minut.Zasłuzone zwycięstwo nie podlega dyskusji i utwierdza Nas w przekonaniu ,ze lawka rezerwowych na orliku jest istotna.Lemigo od porazki ze Skoda wygląda jakby zapomniało o co chodzi w piłce noznej-brak pomysłu na gre i wiekszych checi nie prognozuje dobrze na przyszłośc.