13 MAR 2018

12 kolejka z niespodziankami

Studio Łazienek i Kamienia- Oranje 4-5(2-2)

Studio stanęło przed szansą wskoczenia na podium i uzyskania 3pkt przewagi nad Rossmannem i Piłkarską.

Jednak wiosna zaczęła sie dla Nich fatalnie grali bez polotu dawali sie wyprzedzac kiedy dochodzili do sytuacji bramkowych zatrzymywal ich Lipkowski.Oranje nie majac nic do stracenia gralo z kontry co wychodzilo im tego dnia fantastycznie grajac na wysokim procencie skutecznosci. Zasluzone 3pkt dla ekipy Pawla i juz w pierwszej kolejce rundy rewanżowej mamy niespodzianke .

Skoda BS Auto -Żubry 10-1(2-0)

Mecz stojacy na wysokim poziomie od 1 do 30 minuty . Obie ekipy gralo ofensywny futbol i golkiperzy musieli kilkukrotnie stawac na wysokosci zadania.Do przerwy padaja tylko 2 bramki dla aktualnych mistrzow. Po wznowieniu gry kontaktowa bramke strzelaja Zubry za sprawa Szymanskiego i po 30sekundach maja pilke na remis lecz Bujak kolejny raz wyszedl zwyciesko z pojedynku z napastnikiem Żubrów. Pp tej akcji Skoda strzela na 3-1 i emocje sie skonczyly w tym meczu. Z kazda minuta wyrazna przewaga Mistrzow ,ktorzy dorzucaja jeszcze 7bramek i pewnie wygrywaja 10-1.

Olimpia Drzycim-Lemigo 10-4

Lemigo od pierwszej kolejki ma juz problemy kadrowe przychadzac na mecz w 5. Po chwili dyskusji kapitan przeciwnikow zgodzil sie na gre po 5. Jak przystalo na liderow po rundzie jesiennej Drzycim rozpoczął z animuszem strzelajac szybko 3 bramki,gdy wszyscy spodziewali sie pogromu niespodziewanie Lemigo zagralo mniej bojazliwie i zrobilo sie 3-3. Na przerwe z dwubramkowym prowadzeniem schodza Drzycimianie prowadzac 5-3. W drugiej polowie meczu zdecydowanie lepszym zespolem okazal sie Lider rozgrywek strzelajac 5 goli tracac zaledwie 1. W pierwszym meczu wiosennym Skoda i Drzycim pokazaly rowna forme strzelecka aplikujac rywalom po 10 goli. Przed Nami jeszcze wiele meczy i zobaczymy jak to bedzie wygladalo w trakcie rundy wiosennej.

Pilkarska Młodzież- 4FUN 7-0(1-0)

Mlodzi zawodnicy Kamila przejechali sie jak walec po ekipie 4FUN. Pilkarska grala szybko agresywnie co pozwolilo im skutecznie wybijac z rytmu przeciwnikow. Wynik mógł być zdecydowanie wyzszy gdyby nie fantastyczna postawa Sliwinskiego w bramce 4FUN.Podsumowujac ekipa Jarka ma nad czym pracowac przed kolejnymi meczami a Mlodziez musi sie liczyc z tym ze kazdy juz wie czego sie po nich spodziewac.

Bramki

Pilkarska:Kruszewskix2,Kurzynskix2,Nowackix2,Romanowski

Kruszewski-3pkt

Śliwiński-2pkt

Kurzynski-1pkt

Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego-Rossmann 5-1

Patrzac na wynik wydawałoby sie ,że mecz byl jednostronny lecz zgromadzeni na trybunach kibice zobaczyli bardzo ofensywny futbol z sytuacjami dla obu ekip.Druzyna Macieja dokonala transferu w przerwie zimowej ,ktory juz okazal sie strzalem w 10. Nowy golkiper wyczynial cuda w bramce i to ze Centrum wygralo i zdobylo 3pkt jest w duzej mierze jego zasluga.Rossmann podzielil los Studia i walczac o podium juz w 1 kolejce stracil punkty co pozwala ekipom Centrum i Pilkarska wlaczyc sie do walki o pudło.

CPDiPRP:Krohnx2,Panter B,Hennig,Gzella

Rossmann:Golkowski