28 MAR 2018

W 14 kolejce bez niespodzianek

Skoda BS Auto-4FUN 8-2(2-1)

Aktualny Mistrz zeby myśleć o kolejnym mistrzostwie nie ma prawa sie pomylić i tracić punktów.W kolejnym meczu musieli sobie radzić bez swoich czołowych graczy(Chojnowski,Rybiński,Dreszler,Brudniewicz oraz Nowaczek)co jest sporym osłabieniem ekipy Mariusza.Pierwsza połowa była bardzo emocjonująca ,w której obie ekipy grały na wysokim poziomie a na tablicy wyników był wynik 2-1.Po przerwie Skoda wrzuciła 6 bieg za sprawą swojego najlepszego strzelca oraz asystenta i odjechała przeciwnikom na roznice 6 bramek.Kolejne punkty dopisując sobie do ligowej tabeli

Skoda:Majkax3,Marszałkiewiczx2,Górski Dx2,Holewski

4FUN:Warduliński,Kuc

Najlepsza 3 meczu

Marszałkiewicz-3pkt

Majka-2pkt

Górski D-1pkt

Piłkarska Młodziez - Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego 2-11(0-1)

Mecz był tylko wyrównany i emocjonujący w pierwszej połowie gdzie obie ekipy grały pełnymi składami.Po przerwie bramkarz Piłkarskiej z przyczyn osobistych musiał opuscic zawody i gra w osłabieniu i bez nominalnego golkipera skończyła sie dla ekipy Kamila srogą lekcją futbolu od doświadczonych zawodników zCentrum .

Piłkarska:Kurzyńskix2

CPDiPR:Krajewskix4,Przybyłekx3,Krohnx2,Polaszek,Panter T

Krohn-3pkt

Krajewski-2pkt

Przybyłek-1pkt

Olimpia Drzycim-Oranje 14-2(8-0)

Aktualny lider tabeli nie zwalnia tempa w drodze po swój pierwszy tytuł w Extraliga.pl .Olimpia rozjechała przeciwników niczym walec lecz nie ustrzegła sie kilku poważnych błędów gdzie z opresji ratował ich Zadruzyński .Wygrał zespól zdecydowanie lepszy taktycznie jak równiez piłkarsko.Warto dodać ze wrocił do skladu Janus strzelając 6 bramek i pokazał ze nie ma zamiaru odpuscic walki o najlepszego strzelca ligi.

Olimpia:Janus x6,Olszewskix3,Szulcx3,Wydef,Grzybowski

Oranje:Zwaliński,Wojewódka P