Wybierz ligę

Aktualności

10 KWI 2018

16 kolejka-zapowiedz

 11.04.2018 Orlik Rządz

Skoda BS Auti- Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego

W tym meczu kazdy inny wynik jak zwycięstwo aktualnego Mistrza będzie uznany za niespodziankę.Warto dodać ,że ekipa Macieja w rundzie wiosennej nie zaznała goryczy porazki i zapowiada nam się ciekawe widowisko.

Nasz typ 7-3

godz.18.00

Olimpia Drzycim-Rossmann

Mecz druzyn ,które maja swoje cele w lidze.Olimpia kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i chce po 2 latach panowania odebrać Mistrzostwo Skodzie a Rossmann bo słabym początku będzie walczył o 3 miejsce w lidze na koniec sezonu.

Nasz typ 8-4

godz.19.00

15.04.2018 Orlik Rządz

Zubry-Studio Łazienek i Kamienia Czarni Grudziądz

Po ostatniej porazce z Młodziezą Studio zeby myśleć jeszcze o końcowym wyniku na podium nie ma marginesu błędu w zadnym meczu.Ekipa Łukasza nie ma nic do stracenia i jak zawsze postara sie pokrzyzować plany faworytowi jak to zrobiła w rundzie jesiennej.

Nasz typ 3-4

godz.16.00

 Lemigo - Piłkarska Młodziez

Zdecydowanym faworytem jest Piłkarska oczywiście jak przyjdą w składzie ze swoimi bombardierami.Lemigo ma drobne kłopoty kadrowe w kazdym meczu co nie napawa optymizmem przed niedzielnym spotkaniem

Nasz typ 2-12

godz.17.00

4FUN-Venture Industries

Mecz dwóch ekip grajacych twardy futbol.W tym zestawieniu nie ma zdecydowanego faworyta kazdy moze przechylic szale zwycięstwa na swoją korzyść a zadecyduje dyspozycja czołowych strzelców druzyn.

Nasz typ  4-4

godz.18.00

Oranje - FC Grudziądz 3-0 walkower

 Sedzia 

Jakub Wojtaś

 

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto