17 KWI 2018

16 kolejka

Skoda BS Auto-Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego 8-2

Mecz ,który trzymał w napieciu tylko w 1 połowie ,w której to zespół Macieja postawił sie bardzo mocno aktualnym Mistrzom .Jedyne na co mozna narzekać to brak skuteczności napastników Centrum .W drugiej połowie Skoda wrzuciła piąty bieg i szybko odjechała przeciwnikom z wynikiem wygrywając ostatecznie 8-2.

Olimpia Drzycim - Rossmann  9-3

Przebieg meczu identyczny jak w pojedynku Skody kiedy to emocje były  tylko w 1 połowie i wynik był stykowy.Po przerwie Olimpia pokazała ze nie zamierza tracic punktów w tym sezonie i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa po upragnione Mistrzostwo i detronizacje Skoda BS Auto.Zasłuzone 3pkt wedrują na konto Olimpii

Olimpia:Olszewski x3,Szulc x2,Fiałkowski,Stankiewicz,Wydef,Lonser

Rossmann: Kiełpiński,Gołkowski,Stopiński

Stankiewicz-3pkt

Olszewski-2pkt

Szulc-1pkt

4FUN-Venture Industries  4-2

Mecz tych ekip zawsze daje nadzieje na emocje, twarda gre i ciekawe widowisko.Tym razem było tak samo mecz trzymał w napieciu od 1 do ostatniej minuty meczu a wynik był cały czas sprawą otwartą.Ostatecznie skuteczniejsi okazali sie zawodnicy Jarka i inkasuja cenne 3 pkt do tabeli

Lemigo - Piłkarska Młodziez 7-11

Skazani na pozarcie grający bez golkipera i zmienników zawonicy Lemigo pokazali w 1 połowie ze młodziez Kamila nie jest bezbłędna i mozna grać z nimi jak równy z równym.Do przerwy mamy wynik 4-4 ,który odzwierciedlał przebieg pierwszych 25 minut.W drugiej połowie Piłkarska przycisnęła od początku i w 4 minuty strzeliła 2 bramki co pozwoliło im na kontrole i spokojne wygranie tego meczu w stosunku 11-7.

Lemigo :Wiśniewski x3,Nowakowski,Krause S,Zarzycki,Chojnacki

Piłkarska:Kruszewski K x4,Nowacki x4,Kurzyński x3

Kruszewski K-3pkt

Nowacki-2pkt

Kurzyński-1pkt

Zubry-Studio Łazienek i Kamienia Czarni 0-3 wo

Mecz ,który został oddany wakowerem na 1,5h prze rozegraniem spotkania.Kapitan Zubrów został poinformowany o konsekwencjach jakie niesie poddanie meczu walkowerem

Oranje-FC Grudziądz 3-0