Wybierz ligę

Aktualności

11 WRZ 2018

2 kolejka- zapowiedz

 Studio Lazienek i Kamienia-Pilkarska Mlodziez

Mecz zespołów,ktore zaciekle walczyly o ostatnie miejsce na podium w ubiegłym sezonie zapowiada sie bardzo ciekawie.W 1 lolekce  ekipa Darka pewnie pokonała zespół Rossmanna 5-0 i zapewne beda chcieli  podtrzymać zwycieska passę.W gorszych nastrojach przystąpią "Młodzi",ktorzy niespodziewanie lecz zasłużenie przegrali z mocna ekipa 4FUN .O tym kto zwyciezy przekonamy sie juz w najbliższą środę.

12.09.2018 godz.18.00 Rzadz

Typ: 2

Kocury -Olimpia Drzycim

Mecz w ktorym powinien byc  tylko jeden faworyt a mianowicie Olimpia lecz jak pokazała 1 kolejka nie do konca wszystko jeszcze trybi w zespole Jarka , ktory wygraną nad Lemigo zapewnił sobie na minute przed koncem meczu za sprawa niezawodnego "Amka". Kocury rozpoczęły sezon slabym meczem i mamy nadzieje ze teraz beda chcieli sie zrehabilitowac i postawic sie 2 druzynie poprzedniego sezonu.

16.09.2018 godz.17.00 Rzadz

Typ:2

Venture-Rossmann

Moze minac jeszcze kilka kolejek zanim chlopacy z Rossmanna zaczną wspolpracowac na boisku jak szwajcarski zegarek(wymiana 11 zawodnikow przed sezonem).A wiadomo ze Tak doswiadczony zespół jak Venture ze swoimi strzelcami Brodowski oraz Betker wiedza jak grac przeciwko mniej doswiadczonym ekipom w Extralidze.

16.09.2018 godz.18.00

Typ:2

Lemigo-Skoda 

Zespół Jakuba w 1 kolejce totalnie zaskoczyl wszystkich zgromadzonych na meczu walcząc o 3pkt jal rowny z rownym z Olimpia Drzycim . Liczymy ze nie przestrasza sie aktualnego Mistrza ,ktory po pauzie w 1 kolejce bedzie chcial zainkasowac 3 pkt i walczyc o obronę Mistrzowskiego tytułu.

16.09.2018 godz.19.00 Rzadz

Typ:2

4FUN-pauza

Sedzia: Jakub Wojtaś

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto