05 KWI 2016

Po Swiętach dobrze pograli- 3 kolejka

3 kolejka przyniosła nowego lidera . Skoda słabo zaczęła , Miejski z 1 zwycięstwem ,Venture zaskoczyło ,Drzycim nerwowo ,Lotnisko zaskoczone a Kocury pokazały "pzaury"

SKODA - CPDiPR

Skoda Nas przyzwyczaiła do pełnej kontroli meczu od 1 do ostatniej minuty lecz pierwsze 10 minut musiało ich zdziwić ,gdyż Centrum strzela bramke na 1-0 i nie wykorzystuje dogodnej sytuacji na 2-0 za sprawą Zielińskiego.Po 10-minutowym kryzysie Skoda przejmuje inicjatywę i wyrównuje za sprawą Górala a bardziej jego duzego palca i strzale z "czuba".Do przerwy dorzucają 3 bramki i prowadzą 4-1.W drugiej połowie ekipa Macieja nie miała argumentów  zeby przeciwstawić sie dobrze grającym chłopakom ze Skody u ,których tradycyjnie prym wiedli Górski, Majka oraz Nowaczek . Skoda wygrywa 10-2 i zostaje nowym liderem mając lepszy bilans bramkowy .

Wynik: SKODA-CPDIPR  10-2

Bramki

Skoda:Nowaczek x3 ,Majka x3 , Górski x2 Zyzyński x2

CPDIPR: Panter B ,Zieliński

MVP: Przemysław Nowaczek

ORANJE-MIEJSKI SPORT

Rywalizacja zespołów walczących o pierwsze punkty  przyniosła dużo emocji tylko do 35 minuty. W pierwszej wyrównanej połowie prowadzenie za sprawą Kitlińskiego obejmuje Oranje, lecz za mocno się otwierają i  tracą przed przerwą 2 gole schodząc do szatni  z wynikiem 2-1 . Po przerwie duża ochote do gry  przejawia Kitliński strzelając 2 bramke, lecz to było już wszystko na co stać tego dnia było ekipe Pawła.Miejski po stracie 2 gola włączył drugi bieg i w zaledwie 12 minut strzela 5 bramek ustalając wynik spotkania na 2-7.

Wynik:ORANJE-MIEJSKI  2-7

Bramki

Oranje: Kitliński x2

Miejski: Pawlicki x3, Mickiewicz x2, Gonkowski x2

MVP: Mickiewicz

RED WARRIORS-VENTURE INDUSTRIES

Po zwycięstwie nad Kocurami w 2 kolejce zespół Red był  uważany za faworyta spotkania lecz stawiając się przed 1 gwizdkiem sędziego w 5 przeciwko Venture skomplikowało im walkę o 3pkt. Drużyna Sławka wykorzystała przewagę strzelając 3 bramki zanim dojechał 6 zawodnik Red,który wchodząc na boisko nie odmienił fatalnego początku gdyż po 20 minutach wynik wskazywał  5-0 i słychać było z trybun o łatwym zwycięstwie Venture.Ambicja i sportowa złość pozwoliła młodym chłopakom z Red strzelić przed przerwa 2 bramki i mieć nadzieje na odwrócenie losów spotkania.Od poczatku 2 połowy inicjatywe przejęli zawodnicy Warriors ,którzy lepiej operowali piłką i stwarzali sobie sytuacje bramkowe . W43 minucie spotkania wynik na tablicy pokazywał remis 6-6 i w ataku byli cały czas zawodnicy Rutyny ,którzy chcieli za wszelką cenę wygrać mecz. 46 minuta fatalny błąd popełnia Ewert golkiper Red i mamy 7-6 ,zanim Warriors otrząsnęli się po straconym golu dostają następnego,którego autorem jest Brodowski (4 bramka w meczu) i mamy wynik 8-6 . W ostatniej minucie meczu bramke na 8-7  zdobywa Rusinek i tak kończy sie fantastyczna 2 połowa w wykonaniu obu ekip.

RED WARRIORS-VENTURE  7-8

Bramk

Red:Rusinek x4 , Rutyna x2 , Krause

Venture: Brodowski x4, Dudzik, Szymański ,Śniezek , Rytkowski

MVP:  Brodowski

KOCURY-ROSSMAN

Mecz ,w którym kolejny raz zawodnicy Kocurów przesypiają początek każdej z  połów . Dużo walki w powietrzu , strzałów oraz twardej męskiej gry na pograniczu faulu.Wynik do przerwy 1-1. Po przerwie Kocury zostały w szatni i tracą szybkie 2 bramki . Do walki zachęca ich Sobolewski co przynosi efekty w postaci odważnej gry i strzałów na bramke przeciwnika. Wkolejnej akcji na strzał decyduje się Sobol i Kocury łapią kontakt . Po straconej 2 bramce zespół Rossmana myślał tylko o dowiezieniu 3pkt do końca ograniczając się do obrony korzystnego wyniku co zemsciło sie 3minuty przed końcem za sprawą Camela.Warto zaznaczyć ,ze ekipa Urbaniaka w ostatniej akcji meczu trafia w słupek i dzięki temu Rossman który kontrolował przebieg meczu do straconej 2 bramki mógł odjechać z Mniszka bez punktów.

Kocury-Rossmann  3-3