13 KWI 2016

4 KOLEJKA.Dużo walki

MIEJSKI ŁAPIE ROZPĘD, SKODA NA FARCIE, LOTNISKO FOTEL LIDERA, CZARNI PEWNIE,VENTURE PO WALCE, KOCURY DO KOŃCA

MIEJSKI - RED WARRIORS

Ekipa Red juz pokazała , że potrafi zaskoczyc i po raz kolejny chciala to uczynić.Drużyna Miejskiego po słabym starcie wydaje się ze łapie wiatr w żagle.Od samego poczutku Miejski przejmuje kontrole i szybko strzela 2 bramki.Ekipa Red do konca spotkania próbuje kontratakować ,lecz to Miejski opanawał sytuacje na boisku do przerwy prowadząc 7:1.W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie i Miejski pewnie pokonuje ekipe Red.

Wynik: MIEJSKI SPORT - RED WARRIORS 15 (7) : 3 (1)

MIEJSKI : Bertram x6, Mickiewicz x3 , Pawlicki x2, Gmiński x2, Mucha x2

RED: Rusinek x3

MVP: Mateusz Bertram

SKODA BS AUTO GRUDZIĄDZ - OLIMPIA DRZYCIM

"HIT KOLEJKI" nie zawiódł. Obie ekipy przystąpiły do spotkania w najsilniejszych składach.Prawie wszyscy stawiali na ekipę Mariusza ,ale też każdy miał nadzieję na dobrą gre zawodników z Drzycimia. Ekipa Olimpii zaskoczyła od poczatku próbując narzucić Skodzie swój styl gry, co przyniosło efekt i po chwili Drzycim wyszedł na prowadzenie. Ekipa Skody niuestannie próbowała znalesc luke w obronie Drzycimia,czym narażała sie na kontry i schodziła na przerwę przegrywając 2:0. W drugiej połowie obie ekipy grały otwarta piłke. Walka toczyła się o kazdy metr boiska lecz to Skoda potrafiła skuteczniej rozegrac akcje i 10 min przed końcem wyrównała na 2:2.Obie ekipy grały bardzo dynamiczny i momentami ostry football do końca spotkania i w ostatniej minucie doliczonego czasu gry,pieknym strzałem zza pola karnego popisał się Góral, gwarantując zwycięstwo drużynie Skody.

Wynik: SKODA BS AUTO - OLIMPIA DRZYCIM 3 (0) : 2 (2)

SKODA:
Michał Majka, Dawid Górski x2

DRZYCIM : Mateusz Waskowski

MVP: Aleksander Kufel

CZARNI GRUDZIĄDZ - ROSSMANN GRUDZIĄDZ

Ekipa Czarnych jak juz zdązyła nas przyzwyczaić gra rowną piłke od poczatku do konca.Tak tez wyglądało to spotkanie.Od samego poczatku akcje czarnych byly skuteczniejsze i to Oni panowali na boisku zgarniając 3 pkt.

Wynik: CZARNI GRUDZIĄDZ - ROSSMANN GRUDZIĄDZ 7 (3) : 2 (1)

CZARNI: Krzysztof Eljasz , Dariusz Jabłoński x3, Bartosz Rykowski x3

ROSSMANN: Adam Gołkowski, Rafał Kiełpiński

MVP: Bartosz Rykowski

ORANJE GRUDZIĄDZ - LOTNISKO GRUDZIĄDZ

Kolejne wysokie zwycięstwo drużyny Lotniska.Ekipa Sebastiana po raz kolejny pokazuje ,że ma zamiar bić sie tylko o najwyższe cele w lidze i pewnie pokonuje zespół Pawła.

Wynik: LOTNISKO - ORANJE 12 (4) : 1 (0)

LOTNISKO: Sebastian Cyrankowski, Sebastian Fiałkowski, Bartosz Gabrysiak,Paweł Zakrzewski x4,Jarosław Górski x3,Amadeusz Olszewski x2

ORANJE: Adam Obodziński

MVP: Paweł Zakrzewski

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - WZU S.A GRUDZIĄDZ

Bardzo wyrównane spotkanie.Do końca meczu nie było wiadomo czy i kto wyjdzie zwyciesko z tej potyczki. Obiedrużyny prezentowały podobny poziom co pozytywnie wpłynęło na wygląd spotkania. Nie brakowało walki oraz sytuacji podbramkowych.Emocje były do końca,lecz zwyciesko z tego boju wyszła drużyna Sławka.

Wynik: VENTURE - WZU 2 (1): 1 (1)

Venture: Patrycjusz Niespodziewański, Maciej Brodowski

WZU: Karol Zastawny

MVP: Fabian Mosiołek

KOCURY GRUDZIĄDZ - CPDiPR

Przed spotkaniem zdecydowanym faworytem był zespół CPDiPR.Kocury pokazały jednak wolę walki i ku zdumieniu do przerwy prowadzili 2:1. Ekipa Macieja Gzelli w drugiej połowie przeprowadzała liczne ataki na bramkę przeciwnika ale brakowało im dokładności.Kocury zaś cały czas grożnie kontratakowały i dwukrotnie mieli doskonałe szanse aby powiekszyć prowadzenie. W końcówce meczu CPDiPR udało się wyrównać i mecz stał się jeszcze bardziej atrakcyjny.Oba zespoły zacięcie walczyły do końca, a mecz zakończył się podziałem punktów.

Wynik: KOCURY- CPDiPR 2 (2) - 2 (1)

KOCURY: Maciej Lipowski, Dawid Kotewicz

CPDiPR: Arkadiusz Zieliński x2

MVP: Damian Szczytkowski