19 KWI 2016

Ciekawa 5 kolejka

Miejski w bólach, Red na fantazji, Czarni po swoje, Lotnisko wysoko, Skoda słabiutka i Kocury Lipowski show

Red Warriors-CPDiPR.
            Obie drużyny potrafia sprawic niespodziankę. Od poczatku inicjatywę przejęła druzyna Red .Szybko strzelone dwie bramki pozwoliły spokojnie zacząc mecz.Gol kontaktowy dla CPDiPr nieco podrkrecił tempo meczu i do przerwy obejrzelismy az 6 bramek . Nikt nie spodziewał się takiego wyniku.Druga połowa zdecydowanie słabsza , obie druzyny stwarzały akcje lecz nie potrafiły trafic do bramki , ostatecznie wynik 6-4. Mecz był zacięty , a rywalizacja trwała do końca.

Miejski Sport - Venture Industries.
              MEcz druzyn z środka tabeli, wiele akcji bramkowych niewykorzystanych przez napastników Miejskiego , stąd tylko jedna bramka na ich koncie   . Venture grajaca dziś w ustawiniu defensywnym czekajac na kontre wykorzystała sytuacje i doporowadza do remisu w pierwszej połowie . W drugiej połowie druzyny odwazyły sie i postawiły na ' atak '. Wiele akcji bramkowych ' dwa na jeden ' zmarnowane przez  Miejskii. PO 10 min Miejskiemu udąło sie zdobyc 2 bramki i mamy 3-1 . Venture zaczeło gonitwe i zdobywa bramke kontaktową. Pod koniec venture poszło cała druzyna po bramke na remis , lecz niestesty Miejski Sport poszedł kontrą i mamy 4-2 .

WZU - Czarni Grudziądz.
            Mecz pod dyktando CZarnych , ktorzy do przerwy strzlili 5 bramek. Po przerwie mecz nie uległ zmianie na boisku dalej panowała druzyna CZarnych strzelajac kolejne 5 bramek.

Olimpia Drzycim - LOTNISKO
                 Mecz kolejki , w ktorym zmierzył sie lider z Trzecia Druzyna w tabeli. MEcz wyrówanany w pierwszej połowie. Kilkoma swietnymi interwencjami popisali sie dzis bramkarze w szczególnosci Kufel z OLimpi Drzycim. WYnik do przerwy wyrównany bo tylko 1-1 . Po przerwie inicjatywe przejmuje druzyna Lotniska , ktora w obronie nie pozwalała na zbyt wiele druzynie Jarka , a sama stwarzała grozne sytuacje i potrafiła je zamienic na bramki. Mecz konczy sie zasłuzonym zwyciestwem dryzny LOTNISKA , ktora umacnia swoje miejsce lidera.

Rossmann - Skoda Bs Auto
                Na papierze Skoda przystepowała do meczu jako faworyt , lecz na boisku prezentowała sie ponizej swojego poziomu, nie potrafiła stworzyc pól sytucajii. Do przerwy wynik 1-1 . Druga połowa posiadanie dla druzyny skody . Rossmann grajac z kontry potrafił zagrozić i strzelic az 3 bramki . SKoda wymeczone trzy punkty zdobyła strzelajac 7 bramek w meczu.

Kocury - Oranje
         Do przeryw niespodziwanie prowadzenie objeła druzyna Oranje strzlacjac 4 bramki. W drugiej połowie Oranjie przysłowiowo 'zostało w szatni " tracac 5 bramek pod rzad . Katem druzyny Pomarańczowych został Lipowski strzelajac 4 bramki .