25 KWI 2016

6 kolejka - tylu wyników na styku nikt się nie spodziewał.

WZU - MIEJSKI SPORT

Miejski przed spotkaniem był zdecydowanym faworytem, lecz jego sytuacja mocno się skomplikowała ,gdyż przystapił do meczu w 5. Od poczatku spotkania widać było że ekipa WZU poczuła swoją szanse.Miejski starał się grac spokojnie czychając na błąd przeciwnika a ten zaś starał się wykorzystać przewagę jednego gracza na boisku. Na ostatnie 5 min pierwszej połowy szanse się wyrównały i obie ekipy grały juz pełną ilościa zawodników na boisku i zeszły na przerwę przy wyniku 2:2. W drugiej połowie to Miejski przejął inicjatywę, co niestety nie skutkowało skutecznością a ekipa WZU grożnie kontratakowała do konca meczu. Miejski zmarnował bardzo duzo klarownych sytuacji,czego nie potrafila wykorzystac ekipa WZU.

SKODA BS AUTO - CZARNI GRUDZIĄDZ

"Hit kolejki" standardowo nie zawodzi. Obie ekipy znają sie bardzo dobrze z wielu rozgrywek i chociaz to Skoda była faworytem,mozna bylo sie spodziewac ze bedzie to bardzo ciekawe spotkanie.Od poczatku meczu obie ekipy zagrały bez kompleksów i to Czarni wyszli na prowadzenie. Mecz toczył się niestety w dosć napietej atmosferze przez co bardzo czesto musial interweniowac arbiter spotkania. Czarni stworzyli sobie w pierwszej połowie bardzo duzó klarownych sytuacji, lecz nie potrafili tego wykorzystac w przeciwienstwie do rywala i do przerwy przegrywali 2:1. Po przerwie Skoda nieznacznie przejeła inicjatywe na boisku, lecz tym razem Czarni odpowiadaja kontra i mamy remis. Obie ekipy w drugiej odsłonie postawiły wszystko na jedna karte i grały otwarty football co bardzo pozytywnie wplywało na ilośc sytuacji podbramkowych. Ekipa Mirka nie wykorzystała jednak karnego,co wprowadziło duzo nerwowosci,zas Skoda skrupulatnie wypunktowała ich błedy w obronie dzieki czemu dorzucila kolejne 3 pkt na swoje konto.

OLIMPIA DRZYCIM - ORANJE

Oranje dostało wiatru w zagle po ostatnim zwyciestwie i postawiło wysoko poprzeczke faworyzowanej druzynie z Drzycimia. Chociaz to ekipa Olimpii jako pierwsza zdobyła bramke, to schodziła na przerwe przegrywając 3:2. W drugiej odslonie od samego poczatku mocno zaatakowala ekipa Jarka i mielismy remis. To nie wystarczało druzynie z Drzycimia ktora raz po raz probowala atakowac druzyne Pawla narażając sie na kontry. Druzyna Pawla wykorzystała dziury w obronie Olimpii i chwile przed koncem meczu mielismy remis 4:4. Tym razem ,to jednak druzyna Jarka potrafila w koncowce spotkania rozegrac akcje i rzutem na tasme zapewnic sobie kolejne 3 pkt.

VENTURE - CPDiPR

Niestety ekipa Sławka przystapiła do meczu w 5 i z oslabieniem grala az 20 min, co nie dalo im rozwinac skrzydel w pierwszej polowie i schodzi na przerwe przegrywajac 2:1. W drugiej polowie obraz gry niewiele sie zmienil.To ekipa Macieja stwarzala wiecej sytuacji i dokladniej potrafila rozegrac akcje dzieki czemu strzelila kolejna bramke. Druzyna Venture nie odpuszczala do konca i zdobyla po chwili bramke kontaktowa. Ekipa Centrum dalej madrze rozciagala gre zmuszajac do biegania wymeczona juz trudami spotkania druzyne Slawka i strzela kolejna bramke do konca utrzymujac wynik spotkania.

Wynik:  Venture 2 (1) : 4 (2) CPDIPR