05 CZE 2016

GRAD GOLI...

W dzisiejszych meczach odbył się festiwal strzelecki liderów ligi. Lotnisko oraz Skoda zdeklasowała swoich przeciwników i dalej pozostają z kompletem punktów. Czarni Grudziądz zgłosili swoje aspiracje o walke do ostatniej minuty o podium Extraliga.pl Grudziądz pokonując Olimpie Drzycim.

Wiecej jutro...

Lotnisko -Rossmann 17-2

Mecz w którym wszyscy liczyli na dobrą postawę Rossmanna zakończył się z pierwszym gwizdkiem sędziego ,gdy się okazało ze w bramce ekipy Radka musi stanąć zawodnik z pola.  Doświadczona drużyna Lotniska wykorzystała to w 120% strzelając 17 bramek a prawdziwym katem został Maciej Szymański  strzelec 12 bramek.Wygląda na to ze jedyna ekipa ,która może zatrzymać Lotniskowcow będzie Skoda ,ale o tym przekonamy się 22.06 godz.18.15 na Rządzu

MVP: Maciej Szymański

Czarni Grudziądz - Olimpia Drzycim  5-2

Mecz czwartej drużyny z piąta zapowiadał się bardzo ciekawie ze względu na to ,ze Czarni wygrywając będą się liczyć w walce o 3 miejsce. Pierwsza połowa z lekka przewaga Olimpii ,która zasluzenie choć skromnie prowadziła 2-1 . Warto dodać że ekipa Czarnych nie wykorzystała juz chyba 4 karnego w lidze.  Po przerwie doświadczenie i zgranie okazało się atutem ekipy Sławka ,która skutecznie kontrowala przeciwników strzelając 4 bramki nie tracąc żadnej.  Przy takim wyniku do końca walka o 3 miejsce będzie między 3 ekipami Miejski, Olimpia i Czarni.

MVP: Norbert Kopczynski

Skoda- WZU  20-0

Jedyne co można napisać o tym meczu to dominacja dominacja i jeszcze raz dominacja  . Zespół Skody nie pozwolił praktycznie na nic przeciwnikowi strzelając 20 bramek a mogło być jeszcze z 6 nawet 7 więcej . Wszyscy czekają już na pojedynek Skoda -Lotnisko i poznanie najlepszej ekipy w Grudziądzu.

MVP:  Janusz Marszałkiewicz