23 CZE 2016

Środa pod dyktando BS SKODA AUTO

Rozmowy motywacyjne przeprowadzone przez trenerów obu drużyn dały odzwierciedlenie w 1 połowie .
Pierwsza połowa popisem swietnej gry defensywnej Lotniska oraz SKODY  , stąd tez  obejrzylismy  tylko jedna bramkę autorstwa Michał Majka.
W drugiej połowie zawodnicy zaczeli grac agresywnie i w wyniku tego zobaczylismy kilka brzydkich fauli , lecz presje lepiej wytrzymała ekipa Skody grając cały czas zespołowo i raz za razem stwarzając sobie sytuacje. Lotnisko próbowało narzucić swój styl gry ,ale nie miało wystarczającej mocy żeby sie przeciwstawic dobrze przygotowanym pod względem taktycznym, motorycznym zawodnikom Maiusza.Skoda strzela 2 bramki za sprawą Studzińskiego oraz Majki i 15 minut przed końcem mamy wynik 3-0. NIe mająca nic do stracenia drużyna Lotniska rusza do ataku i w zamieszaniu bramke na 3-1 zdobywa Górski J .Kibice spodziewali sie emocji lecz szybko ich ostudzili Chojnowski,Majka oraz Górski D ustalając wynik spotkania na 6-1. Warto dodać , ze Skoda nie wykorzystała 4 b. dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku.

Bramki;

Skoda : Majka x3,Chojnowski, Studziński ,Górski D

Lotnisko: Gorski J

Dziękujemy obu zespołom za pokazanie nam futbolu na miarę pierwszego Finału Extraliga Grudziądz.