23 WRZ 2016

4 kolejka

4 kolejkę spotkań rozpoczęły zespoły Mistrza oraz wicemistrza ,które w środowe popołudnie zmierzyły sie z ekipami z 0 dorobkiem punktowym.

Skoda-Lemigo 7-1(3-0)

Mecz ,w którym faworytem był zespół Skody okazał się pomimo wyniku ciężką przeprawą dla Mistrza.  W pierwszej połowie obie ekipy grały otwarty futbol ,stworzyły kilka sytuacji podbramkowych lecz Bujak pokazał dlaczego broni w drużynie Mistrza ratując kolegów w kilku sytuacjach.Skoda grała na swojego lidera Majke ,który strzelił 2 bramki do przerwy 1 dorzucił Cywka i wynik po 25 minutach pokazywal3-0. W drugiej połowie mecz nie uległ zmianie  Skoda punktowała dobrze grających zawodników Lemigo dorzucając 4 bramki i ustalając wynik meczu na 7-1

Skoda: Majkax5,Cywka, Holewski

Lemigo: Krause S

MVP: Michał Majka

Studio Łazienek- Oranje  11-4

Był to najlepszy mecz w wykonaniu Oranje w tym sezonie lecz wicemistrz pokazał ,że będzie w tym roku walczył o najwyższe cele w Extralidze.Wyrównany skład i wysoki procent skuteczności pozwolił na wbicie przeciwnikom 11 goli.Martwić może łatwość stwarzania sytuacji przez zawodników Oranje . Mecz bez większych emocji kontrolowany od początku do końca  przez ekipę Sebastiana .

Bramki

Studio:Fiałkowskix3,Krohnx2,Szymańskix2,Chodynax2,Kuska ,Piskorski

Oranje: Wrzeszczyński,Wojewódka P,Wojewódka K, Bartoś

MVP: Piskorski

Olimpia Drzycim- Jeronimo Martins  4-3

Mecz okrzyknięty hitem kolejki dał nam wiele emocji zarówno tych dobrych jak i tych ,które mają mało wspólnego z futbolem.Oba zespoły przystapiły do meczu w najsilniejszych składach i każdy zapowiadał grę o 3pkt.W pierwszej połowie oba zespoły postawiły na ofensywe lecz skuteczność pod bramką zachowała ekipa Jarka ,która do przerwy strzeliła 2 bramki nie dając sobie wbić zadnej.Po przerwie szybko strzelona bramka na 3-0 miała już uspokoic gre lecz zespół Jeronimo nie zamierzał schodzic z boiska na minusie.Walka i cierpliwość pozwoliła na zdobycie 2 goli i złapania kontaktu z przeciwnikiem,gdy wszyscy czekali na wyrównująca bramke złym podanie popisał sie Olszewski i to pozwoliło Olimpii strzelić 4 gola w meczu. Zespół Jeronimo walczył do końca strzelając bramke na 4-3 a w końcówce mógł sie pokuśić o bramke wyrównującą lecz brakowało tego dnia skuteczności oraz gracza z pola ,który za niesportowe zachowanie zobaczył czerwoną kartkę czym osłabił swój Team.Mecz prowadzony w szybkim tempie zasłużył na miano Hitu kolejki.

Bamki:

Olimpia: Kobylarz,Janus,Szmelter,Kruszczyński

Jeronimo: Olszewskix2,Gmiński Daniel

MVP: Janus Marcin

Rossmann-CPDiPR 4-1

Mecz dwóch wyrównanych zespołów w,którym o zwycięstwie decydowały detale.50 minut walki i sytuacji z obu stron lecz skuteczniejsi okazali sie zawodnicy Radka strzelając 4 bramki tracąc tylko 1 w czym duża zasługa dobrze grającego w bramce Szczutkowskiego.

Rossmann: Chmielewski,Gorczowski,Erlich-Herlikiewicz,Gołkowski

CPDiPR: Klimek

MVP: Gorczowski Radosław

Visscher Caravelle-Gresta-Espack 3-3

Mecz ekip bez zwycięstwa w lidze był swietnym widowiskiem piłkarskim. Zespoły stworzyły wiele sytuacji podramkowych chcąc przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę.Po 50 minutach gry tablica wyników pokazała 3-3 co oznacza że na pierwsze zwycięstwo w lidze drużyny muszą jeszcze poczekać.

Visscher:Jabłoński,Kamiński Oliński

Gresta:Sułkowskix2, Waśkowski

MVP: Waskowski Mateusz

Venture Industries- Czarni Grudziądz 3(1-0)1

Przysłowiowe derby patrząc na dotychczasowe mecze obu drużyn w tym sezonie zakończyły sie mała sensacją.Drużyna Venture zagrała bardzo mądrze w obronie z czym Czarni nie mogli sobie poradzić,gdy jednak dochodzili do sytuacji w bramce Venture fenomenalne zawody rozgrywał Okonek.Optyczna przewaga Czarnych na nic się zdała bo to przeciwnik wyprowadził 3 szybkie kontry i dopisał sobie 3pkt do tabeli.Jak to zawsze bywa derby rządzą sie swoimi prawami.

Venture: Brodowski,Betker Ł, Dudzik

Czarni: Filipek P

MVP: Okonek Robert