09 PAź 2016

6 kolejka...

Mecze 6 kolejki rozpoczęliśmy w środowe popołudnie w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.Druzyny grające nie zwracały uwagi na aure i pokazały bardzo dobry futbol.

Lemigo-Centrum Pomocy Dziecku 7-8

Lemigo po 1 zwycięstwie w poprzedniej kolejce chciało kontynuować zwycięską seriei marsz w górę tabeli.W pierwszej połowie oba zespoły postawiły na widowiskowy futbol z nastawieniem na atak. Wiele akcji ,duzo strzałów z dalszej odleglości oraz wymiany bramka za bramke mogło sie podobać oglądającym ten mecz.Do ostatnich sekund nie było wiadomo kto wygra w tym spotkaniu na 5min do końca ekipa Lemigo wyszła na 2 bramkową przewagę i za bardzo sie cofnęła chcąc utrzymać wynik do końca . Centrum pokazało kolejny raz że są ekipa grająca do samego końca bez względu na wynik.Walka ,ambicja oraz sportowa złość to atuty dzięki ,którym Centrum pomocy zdobywa 3 bramki , zgarnia3 pkt i wskakuje na podium rozgrywek.

Bramki

Lemigo: Czajkowskix2,Czaczkowskix2,Rutynax2,Krause S

Centrum Pomocy Dziecku:Klimek Dx3,Borowskix3,Kawczyński,Frencel

MVP :Borowski Tomasz

Czarni Grudziądz- Studio Łazienek 4-5

Już przed pierwszym gwizdkiem sędziego wszyscy wiedzieli ,że będzie to mecz walki od 1 do 50 minuty.

Zespoły pokazały fajny futbol pomimo złych warunków atmosferycznych ,wiele składnych akcji  oraz dużo strzałów na bramke.W meczu ,w którym każda z drużyn mogła zgarnąc 3pkt minimalnie lepsi okazali sie zawodnicy Sebastiana ,którym udało sie strzelić 1 bramke więcej i dopisać sobie 3pkt do ligowej tabeli.

Bramki

Czarni :Filipek Mx2,Strzębała,Kopczyński

Studio: Szymańskix2,Zakrzewski,Kuska,Krohn M

MVP: Zakrzewski Paweł

Skoda BS Auto - Jeronimo Martins 3-0 wo

Podejście druzyny Michała pozostawia wiele do życzenia .Jako organizator przypominam że można zadzwonić dogadać sie i mecz rozegrać w innym terminie . Wiele osób zarywa sobie niedziele jadąc na mecz którego jak sie pózniej okazuje nie ma. Szanujmy przeciwników i siebie nawzajem.

Venture Industries- Vischer Caravelle 10-3 (2-3)

Mecz ,w którym emocje były tylko w 1 połowie i ekipia Visscher Caravelle miała siły zeby przeciwstawić się Venture prowadząc do przerwy 3-2. Druga połowa to dominacja Venture i kolejny raz pokaz umiejętności strzeleckich Brodowskiego. Zasłuzenie wygrywa drużynaSławka Jabłońskiego 10-3.

Venture:Brodowskix6,Niespodziewańskix2,Dudzik,Rytkowski

Visscher: Ciesielskix2,Wiliński

MVP Brodowski Maciej

Oranje-Olimpia Drzycim  6-16 (3-8)

Jak pokazuje wynik mecz miał swojego faworyta i ten nie zawiódł ,chociaż miał swoje chwile słabości prowadząc 8-0 dał sobie strzelić 6 bramek z rzędu co jednemu z faworytów  do walki o mistrzostwo Extraligii nie przystoi. Kolejny raz bardzo dobry występ zaliczył zawodnik Września i lider klasyfikacji strzelców Marcin Janus.Zdecydowane i zasłużone zwycięstwo drużyny Jarka.

Oranje Bartośx3,Dreszler,Wojewódka P, Wojewódka K

Olimpia: Janusx8,Wydefx3,Mickiewiczx3,Szulcx2

Mvp Marcin Janus

Gresta Espack Świecie - Rossmann Grudziądz  7 - 7 (3:2)

Świetne widowisko, na to liczylismy przed rozpoczęciem spotkania i mogliśmy to oglądać. Mecz bardzo wyrównany od samego poczatku z lekka przewagą z gry na ekipe ze Świecia. Bardzo skutecznymi kontrami popisywał sie w tym meczu zespól Radka i do przerwy to Oni prowadzili 3:2. W drugiej części meczu Gresta dwoiła sie i troiła dzieki czemu wyszła na prowadzenie 6:5 na 3 minuty przed końcowym gwizdkiem. Świeckiej ekipie było mało i dalej rzuciła sie do ataku co zakończyło się szybka kontra i mamy 6:6. Dosłownie na minute przed końcem meczu Gresta wychodzi na prowadzenie pewna swojego pierwszego kompletu punktów w tym sezonie.Kilka sekund przed zakończeniem meczu świetną główką popisał się Mateusz Chmielewski ,który zapewnił swojej drużynie cenny  1 punkt.