20 MAR 2017

13 kolejka

LEMIGO GRUDZIĄDZ - OLIMPIA DRZYCIM GRUDZIĄDZ

Pierwsza połowa meczu bardzo zacięta . Obie drużyny stwarzały sobie mase okazji. W drugiej połowie wiecej szczęscia miałą druzyna z Drzycimia , która wykorzystała swoje okazje i wyszła na kilku bramkowe prowadzenie .

Bramki;

LEMIGO: CHojnacki Rafał x2 , Paweł Czaczkowski , Jakub Nowakowski

DRZYCIM: Szulc Jacek x3 , Szmelter Łukasz , Ziółkowski Grzegorz , Krzysztof Mickiewicz x3

Szulc Jacek - 3pkt
Krzysztof Mickiewicz - 2pkt
Kuba Nowakowski - 1 pkt

VENTURE INDUSTRIES - ORANJE GRUDZIĄDZ

Bardzo ciekawe widowisko zafundowały nam te dwie drużyny . Przez wiekszość spotkania nie było mozna wyłonić zwycięzcy . Obie ekipy atakaowały ,ale jeszcze lepiej broniły w skutek czego do pierwszej połowy remis 1-1 . Wyrównana gra toczyla sie jeszcze dobre 10 minut po gwizdku na II połowe . Pod koniec jednej z druzyn zabrakło sił i skapitulowała . Mecz zakonczył sie wynikiem 5-2 dla Venture

SKODA BS AUTO - ROSSMAN GRUDZIADZ

Lider w spotkaniu z Rossmanem - Nieskuteczny ,czy bramkarz w swietnej dyspozycji ? Zdecydowanie o tak niskim wyniku zadecydowala tutaj postawa Bramkarze dryżyny Rossmana , ktory spisywał sie tego popołudnia kapitalnie. Mecz wyrównany przez pierwsze minuty spotkania z czasem Skoda narzuciła rytm i kontrolowała mecz.Wynik spotkania 6-1

Czarni Grudziądz - Visscher Caravelle

Mecz zespołó walczacych o rózne cele w lidze był bardzo "wesołym futbolem" . Oba zespoły stawiły się w 6-osobowych składach co zapowiadało gre bez narzucania wielkiego tempa z obu stron.W całym meczu dominowała ekipa Czarnych ,która po stracie bramki na 1-0 więcej juz nie oddała prowadzenia w meczu. Wiele sytuacji po stronie faworytów lecz Bączkowski w bramce bronił wiele sytuacji i nie pozwolił przeciwnikom na dwucyfrowy wynik.

Gresta Espack- Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego  0-5  WO

Gresta zgodnie z ustaleniami zostaje ukarana kara za walkower w wysokości 100zł oraz 3pkt ujemnymi w tabeli.

Pamietajmy szanujmy przeciwników oraz ludzi odpowiedzialnych za organizacje ligi.