21 KWI 2017

mecze 17,18 i 19 kolejki

Visscher Caravelle-Venture Industries 1-7

Przed meczem faworytem była ekipa Venture i pokazała na boisku swojawyzszość. Nawet przez moment wynik spotkania nie był zagrozony Brodowski ,Kwaśniewski oraz Betker napedzali kolejne ataki swojej druzyny.&bramek to najmniejszy wymiar kary i zasłuzone 3pkt dla Industries w ligowej tabeli.

Skoda BS Auto- Jeronimo Martins 7-3

Mecz zapowiadał sie bardzo ciekawie ,ale jak sie pozniej okazalo nawet elektryzująco.Pierwsze minuty to ataki Jeronimo i niewykorzystane 3 dogodne sytuacje do zdobycia gola.Skoda oddała 1 strzał i prowadziła 1-0,wtedy bardziej agresywnie zagrali podopieczni Michała czego efektem były 3 bramki i wyjscie na prowadzenie 3-1.Kibice juz sie zastanawiali czy bedzie 1 porazka w sezonie i strata pkt,lecz jak przyzwyczaiła nas  Skoda zawsze gra swoją gre konsekwentnie od 1 do ostatniej minuty co przynosiło juz efekt w 18 meczach tego sezonu i tak było tym razem za sprawą bardzo mobilnego tego wieczoru Rybińskiego i widzącego wszystko asystenta Holewskiego.Skoda z wyniku 3-1 wychodzi na 4-3 i wtedy za wyzwiska w kierunku sędziego czerwoną kartke dostaje Guttmann Marcin a 1 zółtą Strzelczyk rowniez za dyskusje.Od tego momentu było wiadomo ze po przerwie Skoda załozy zamek i bedzie punktowała przeciwnika i tak skutecznie robiła az do 36minuty meczu kiedy zdenerwowany decyzjąsedziego Strzelczyk zaczął mu ublizac (w b.niecenzuralnych słowach) i zobaczył druga zółtą co dało nam Red i jednoczesnie koniec meczu przy wyniku 7-3.Po zakonczeniu czerwoną kartką ukarany został równiez Olszewski ,który oprocz wyzwisk równiez groził sędziemu.Sprawa całej "trójki" trafiła na stół komisji dyscyplinarnej w Bydgoszczy w celu rozpatrzenia ich zachowania.

W tych nieprzyjemnych okolicznościach nie mozna zapomnieć tez o pieknie tej gry oraz o zdobyciu tytułu Mistrzowskiego przez zespół SKODA BS AUTO w sezonie 2016/17.

Pamietajmy szanujmy siebie przeciwników oraz osoby ,które umozliwiają wam rywalizacje z innymi zawodnikami w Waszym miescie.W Extralidze Grudziądz nie było i nie bedzie miejsca na ublizanie innym osobom związanym z Naszymi rozgrywkami .Nawet najmniejszy błąd Organizatora czy sędziego nie moze być skwitowany taką słowna agresja ze strony zawodników gdyz takie zachowanie bedzie zawsze surowo karane

Skoda: Majka x 3 ,Rybiński x3, Chojnowski

Jeronimo : Olszewski x3

Najlepsza 3 meczu:

Rybiński Bartosz-3pkt

Majka Michał-2pkt

Holewski Karol-1pkt

Centrum Pomocy Dzieciom i Poradnictwa Rodzinie  - Studio Łazienek i Kamienia Grudziądz

Mecz o mistrzostwo, który zapowiadał sie bardzo ciekawie , okazał sie być meczem błedów. Obie drużyny nie reprezentowały poziomu 2-giej i 3-ciej ekipy w tabeli. Bramki padały po kuriozalnych błędach obrońców i bramkarza.Pierwsza okazje dla zespołu CPDIPR
 wykorzystał Kawczyński , który  pięknym strzałem z  rzutu wolnego trafił do siatki i otworzył wynik spotkania . Do przerwy wynik (2-2) . Dwa zespoły na tym samym poziomie , stwarzały sobie  sytuacje, ale nie potrafiły trafić do siatki . Ostatecznie mecz zakończył sie wynikiem 6-5 dla zespołu CPDIPR  i to oni umacjania swoja pozycje na fotelu vicelidera.

Studio Łazienek i Kamienia -Czarni Grudziadz  3-2

Kolejny raz obie ekipy zaprezentowały nam fantastyczny pokaz futbolu w Extralidze.1 połowa to akcja za akcją w obie strony ,dobre obrony golkiperów i na przerwe Studio schodzi z wynikiem 2-1. Po przerwie gra nie uległa zmianie druzyny grały szybko i z polotem co przynioslo skutek w postaci bramki dla Czarnych na 2-2, i tak sie utrzymywało do ostatniej minuty spotkania. Na 30sekund przed koncem 100% okazje marnuje Diabeł i 15s pózniej po kontrze Studio zdobywa 3 bramke za sprawą Krohna i ustala wynik spotkania na 3-2. Ten mecz pokazał ze warto przychodzic na mecze Extraligii.

Studio:Chodyna,Krohn ,Dąbrowski

Czarni: Kawalerski,Elminowski.M

Dąbrowski Marcin-3pkt

Eichberger Adam-2pkt

Kopczyński Norbert-1pkt

ORANJE - SKODA BS AUTO 1-30

Skoda oranje. Mecz bez wielszej historii zespol Pawla zjawia sie w 5 osob na mecz z Mistrzem . Zespol Mariusza jak przystalo na mistrzow decyduje sie zagrac rowniez w 5 za co naleza im sie wielkie brawa. Wynik spotkania 1-30 pokazuje moc Skody w tym sezonie .
Bramki :
ORANJE - Magalski
SKODA ; Majka x14 , Holewski x3 , Peplinski x2 , Gorski x5, Zyzynski x4 , Szczepaniak , Marszałkiewicz

Najlepsza trojka:

Majka- 3pkt "
Górski- 2pkt
Zyzyński - 1 pkt

ROSSMAN - VENTURE INDUSTRIES 3-9

Rossman venture. Mecz wygrywa zespol lepszy dobrze przygotowany taktyczniebi solidnie w obronie. W ataku venture jak zwykle nie zawiedli Betker oraz Brodowski i zespół zasluzenie wygrywa inkasujac 3pkt i przesuwa sie w ligowej tabeli.

SKODA BS AUTO - OLIMPIA DRZYCIM 11-6

Skoda drzycim . Mecz zapowiadal sie ciekawie Skoda jak zawsze w najmocniejszym skladzie a Drzycim gola 6 bez zmian. W 10sekundzie mrczu bramke zdobywa Majka a 20sekund pozniej kolejna Rybinski i Skoda pokazala ze nie ma zamiaru nikomu odpuszczaćPo 3minutach gry bylo 4. 0 i wiadome ze Drzycim bedzie mial ciezko cos ugrac.Obie ekipy stworzyly ciekawe widowisko w dalszej fazie meczu stwarzajac sobie wiele dogodnych sytuacji lecz nie zamieniajac ich na bramke . W meczu kolejki lepsza okazala sie skoda wygrywajac 11-6 i z przebiegu spotkania liczac wszystkie okazje obu zespolow bylo to najmniejszym wymiarem kary. Mimo 11 wpuszczonych goli bardzo dobre zawody rozegral Zadruzynski ktory w wielu sytuacjach wykazal sie swietnym kunsztem bramkarskim