14 MAJ 2017

MEcze 20 , 21,22 kolejki

SKODA BS AUTO - CENTRUM POMOCY DZIECKI I PORADNICTWA RODZINNEGO  11-7

Tempo meczu od poczatku było na wysokim poziomie , obie drużyny stwarzały sobie klarowne sytuacje i je wykorzystywały . Wynik jak najbardziej adekwatny do tego co działo sie na boisku .

Skoda ; Majka x5 , Cywka , Zyzynski x3 , Studzinski , Szczepaniak.
CPDiPR ; Polaszek x3, Hernik , Gzella , Frencel

3-ójka meczu;
Majka - 3pkt
Zyzynski -2pkt
Polaszek -1 pkt

LEMIGO - VENTURE INDUSTRIES 5-6

Bardzo zaciete widowisko , Druzyna Lemigo przeważała umiejetnosciami , lecz nie potrafiła skutecznie wykonczyć nadarzanych sie sytuacji . Koncert jednego z zawodników Venture , ktory wszytkie swoje okazje wykorzystał i zamienił je na bramki. W tym meczu  Skuteczniejsi byli zawodnicy Venture . Skupieni od początku do końca .

OLIMPIA DRZYCIM - CZARNI GRUDZIADZ

Mecz pod pełna kontrola zawodników z Drzycimia . Od początku do końca piłkarze Jarka mieli pewność siebie , co przekladało sie na udane dryblingi , efektowne zagrania i piekne bramki . Mecz ostatecznie zakończony wynikiem 7-3 dla Drzycimia .

LEMIGO  - STUDIO ŁAZIENEK I KAMIENIA 1-5

Bardzi zacięty mecz , Wynik do przerwy 1-1 . Pewni obroncy ,nie udostepniali drogi do bramki własnych bramkarzy ,stąd bardzo niski wynik do przerwy . Druga połowa przebiegała tak samo . O losie spotkania zadecydwoała koncówka meczu , gdzie zawodnicy Studia strzelili 3 bramki i ostatecznie wygrali spotkanie 5-1

Lemigo - Nowakowski
Studio - Górecki x2, Chodyna , Dąbrowski , Cyrankowski

Górecki- 3pkt
Cyrankowski -2pkt
Brudniewicz - 1pkt

VISCHER CARAVELLE - OLIMPIA DRZYCIM  6-11

Fajne zachowanie zawodników Visher , ktorzy pozwolili zagrac 5vs5 , z podowdu braków kadrowych w ekipie Drzyciimia , ktorzy stawili sie na mecz tylko w 5 . Mimo tego zawodnicy Drzycimi ewidentnie prezentowali wyzyszy poziom piłkarski niz Caravelle . Cały mecz pod kontrola Drzycimia . Wynik 11-6 dla Olimpi