20 CZE 2017

AGRO-MIL CUP-Ćwierćfinały

Olimpia Drzycim-Rossmann  5-3

Zespół Radka przystąpił do meczu bardzo zmotywowany i z wielką checią zwycięstwa nad 2 ekipą Ligi.Pierwsza połowa zdecydowana przewaga Rossmanna i zasłużone zwycięstwo 3-1.Olimpia w tej części meczu chyba nie bardzo chciała wygrać bądz zlekcewazyła rywala.Punktem zwrotnym w tym meczu było przybycie Sobolewskiego ,który wszedł na boisko i swoją mądrościa oraz zawziętościa odmienił oblicze drużyny z Drzycimia.Obie drużyny wygrały po 1 połowie lecz to Olimpia strzeliła 5 bramek i awansowała do półfinału rozgrywek o Puchar Miasta.Jużteraz wiadomo ,że najlepszy strzelec Janus nie wystapi w meczu półfinałowym co mocno osłabia ofensywe jego drużyny.

Olimpia:Janus x4,Sobolewski

Rossmann:Angowski,Gołkowski,Kiełpiński

Awans Olimpia

Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego- Venture Industries 5-4

W drugim ćwierćfinale lekkim faworytem był 3 zespół ligi -Venture lecz jak to zawsze bywa boisko weryfikuje wszystko .W pierwszej połowie zdecydowanie lepsza gra zespołu Macieja oraz kilka dobrych interwencji pozwoliło prowadzić do przerwy 3-0 i zszokować zgromadzonych kibiców.Po przerwie zdecydowanie zaatakowała druzyna Sławka ,która nie mając nic do stracenia rzuciła sie do ataku czego efektem były 3 bramki w 12 minut i wynik remisowy na tablicy.Lekko zszokowana i troche za bardzo cofnięta do obrony drużyna Macieja wykorzystała jedną z kilku kontr i wyszła na prowadzenie na 6 minut przed końcem meczu.W 47min. swoją bramkę dorzuca Brodowski i mamy 4-4 i może pierwsze  karne .W 49 min po zamieszaniu w polu karnym piłke dostaje Bancewicz i ładnym strzałem pokonuje słabo spisującego sie w bramce Lisa jednocześnie zapewniając awans do półfinału swojej ekipie.

CPDiPR:Guttmann x2,Polaszek ,Panter,Bancewicz

Venture:Wiśniewski x2,Grudziński,Brodowski

Awans CPDiPR

Studio Łazienek i Kamienia-Lemigo  7-3

W 3 Cwierćfinale faworyt nie zawiodł i nie dał szans dobrze grającej drużynie Lemigo w fazie grupowej.Zdecydowanie składniejsze akcje oraz indywidualne umiejętności były po stronie Studia i to odzwierciedliło sie na wyniku tego spotkania.Mądrze grająca od tyłu ekipa Sebastiana kontrolowała grę  i wyprowadzała zabójcze kontry.Lemigo mogło a nawet powinno dorzucić jeszcze 2,3 bramki lecz skuteczność była na mizernym poziomie,a wynik koncowy jak najbardziej adekwatny do przebiegu meczu.Ozdobą meczu było kapitalne uderzenie z woleja Fabiana.

Studio:Cyrankowskix4,Chodyna x2,Brudniewicz

Lemigo:Chojnacki,Rutyna,Nowakowski

Awans Studio

Skoda BS Auto-Wichura Biszkopt

W 4 Cwierćfinale zagrał aktualny Mistrz jak i obrońca pucharu co musiało zwiastować swietny mecz.Od początku niespodziewanie drużyna Wichury co przyniosło efekt w postaci bramki i małe zamieszanie w szeregach Mistrza.W kolejnych minutach meczu zdecydowanie przeważała Skoda co przerodziło sie na bramki i pewne prowadzenie do przerwy 5-1.Po przerwie przez 12 minut to zdecydowana dominacja ekipy Marcina ,która powinna strzelić minimum 3 bramki lecz zawodziła skuteczność lub na posterunku był Bujak.Skoda pierwszy strzał w 2 połowie oddaje po 13minutach i strzela bramke za sprawą najlepszego strzelca ligi Michała Majki.Po tej bramce na boisku panowało rozluznienie i obie ekipy zagrały ofensywnie dorzucając po 2 bramki i ustalając wynik meczu na 8-3.Zasłużony awans obrońców pucharu.Drużynie Marcina gratulujemy dobrego meczu i liczymy ,ze w kolejnym w Naszej lidze bedą mieli do dyspozycji wszystkich zawodników